Praca OPIEKUNKA DZIECIĘCA Siedlce kontakt przez PUP

Stanowisko: OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: opieka nad dziecmi w wieku do 3 lat, prowadzenie zajęć dydaktyczno wychowawczych

Data publikacji: 2016-06-17

Lokalizacja: Siedlce (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
opieka nad dziecmi w wieku do 3 lat, prowadzenie zajęć dydaktyczno wychowawczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siedlce

Zawód: opiekunka dziecięca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekunka dziecięca*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 1 750 PLN

pomoc w spawaniu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Konarzewo (wielkopolskie)

FRYZJER MĘSKI - do 1 850 PLN

wyksztalcenie zasadnicze zawodowe fryzjerstwo męskie, staż pracy 4 lata, ukończony kurs barberski i hairtatoo, strzyżenie męskie, strzyżenie brody i wąsów, wycinanie awangardowych wzorków,
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Radzymin (mazowieckie)

TECHNIK SERWISU URZADZEŃ BIUROWYCH - od 3 000 PLN

serwis urządzeń biurowych u Klienta i w warsztacie
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Poznań (wielkopolskie)

BARMAN-KELNER - od 1 850 PLN

obsługa baru, obsługa gości na sali
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kąkolewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK DS. MARKETINGU - od 1 850 PLN

Przygotowanie kampanii reklamowych i promocyjnych, organizacja spotkań i imprez targowych, reprezentowanie firmy, pomiar efektywności działań wspierających sprzedaż, tworzenie kompozycji i strategi marketingowej, doskonalenie obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szamotuły (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Łukowica (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY W ZABUDOWIE KUCHENNEJ - od 1 850 PLN

Wycinanie elementów drewnianych, łączenie na klej, śruby, gwoździ, zszywki, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie, lakierowanie, bejcowanie, montowanie mebli w zabudowie u klienta. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, staż pracy - min. 1 rok doświadczenia jako stolarz mebli kuchennych. Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna, zdolności matematyczne, znajomość geometrii, rysunków technicznych, dokładność cierpliwość, bardzo dobry stan zdrowia, bardzo dobry wzrok, umiejętność rozróżniania barw, znajomość sztuki lakierowania, znajomość i obsługa elektronarzędzi oraz profesjonalnych maszyn stolarskich.Pracodawca prosi umowić się na spotkanie osobiste pod nr. tel. 725-932-620. CV, list motywacyjny, pisemne referencje oraz świadectwa z poprzednich miejsc zatrudnienia proszę zabrać z sobą na spotkanie z pracodawca lub przesłać przed osobistym spotkaniem z pracodawcą na adres e-mail: szczepaniak.monika (at) gmail.com
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Bieszkowice (pomorskie)

DORADCA KLIENTA (30-) - od 2 150 PLN

obsługa klienta, prezentacja oferty, przygotowywanie umów
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJO - BIUROWY - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków stron i ich rejestracja, przygotowanie pism do wysyłki, ewidencjonowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gorlice (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Niechlów (dolnośląskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW - 997,4 PLN

nauka sprzedazy samochodów klientom indywidualnym, sprzedaż samochodów używanych i demonstracyjnych, wydanie samochodu klientowi finalnemu, sprzedaż usług dodatkowych-kredyty, leasing, ubezpieczenia, akcesoria
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR/HR ADMINISTRATOR - od 1 900 PLN

Specjalista do spraw kadr/Hr Administrator
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia do 30. roku życia
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Łowicz (łódzkie)

REFERENT - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu Wydz. Rozliczeń Kont Płatników Składek
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 2 000 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Krasnystaw (lubelskie)

ASYSTENT NOTARIUSZA - od 2 000 PLN

Wykształcenie min. średnie; preferowane roczne doświadczenie w sądzie lub kancelarii prawnej; biegła obsługa komputera, szybkie i sprawne pisanie na komputerze; podstawowa znajomość funkcjonowania organów administracji; wykonywanie prac biurowych w kancelarii; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Gliwice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2017-09-25 - Podgaje (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Żywiec (śląskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 2 200 PLN

konserwacja urządzeń i obiektów restauracji
kontakt przez PUP - 2017-09-08 - Kołbaskowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Chełm (lubelskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

opieka osób niepełnosprwanych
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Janowice Wielkie (dolnośląskie)

QUALITY ASSISTANCE AUTOMATION ENGINEER/SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - od 11 667 PLN

Weryfikacja i zatwierdzanie wymogów i ich zgodności zsystemem; Zapewnienie jakości różnych komponentów MaxBill: MaxCare, MaxCatalog, MaxRate, Billing, Interfaces;Wykonywanie ręcznych i automatycznych testów funkcjonowania systemu; raportowanie o błędach w JIRA/Redmine zgodnie zestandardami spółki; Zapewnienie jakości względem udostępnionych wersji systemu MaxBill; Usługi wsparcia klienta;Przeprowadzanie analizy przyczynowo-skutkowej w trakcie badania danych zagadnień; Sporządzanie instrukcji użytkownika;Zapewnienie spełnienia standardów branżowych przez system MaxBill; Sugerowanie korekt służących poprawie systemu MaxBillw obszarach kompletności i użyteczności; Tworzenie, testowanie i uzupełnianie dokumentacji zgodnie ze specyfikacjami.Przeprowadzanie testów.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 2 500 PLN

Prowadzenie działu kadr, rachunkowość księgowa.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Cegłów (mazowieckie)

ARCHIWISTA - od 1 850 PLN

Archiwista zakładowy
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Góra (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, nakrywanie i dkeorowanie stolów,
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Karnity (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Złotoryja (dolnośląskie)