Praca KIEROWCA Gdańsk Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.

JABŁONIOWA 55, 80-761 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, minimum 3 letnie doświadczenie jako kierowca, prawo jazdy B,C, uprawniwenia do obsługi żurawi (HDS), doświadczenie w pracy z samochodami wyposażonymi w urządzenia hakowe, samodzielność, dobra organizacja pracy, praktyczna znajomość pojazdów mechanicznych, znajomość topografii miasta Gdańska, dobra sprawność fizyczna. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 58 326 01 15, mailowy: asieczka (at) zut.com.pl lub osobisty Gdańk, ul. Jabłoniowa 55.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: JABŁONIOWA

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego