Praca KIEROWCA-DOSTAWCA Piaseczno AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. k

Stanowisko: KIEROWCA-DOSTAWCA

Wynagrodzenie: 17 - 18 PLN

Zakres obowiązków: dostarczanie zamówień do klienta indywidualnego na terenie Warszawy i okolic, załadunek transportu

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Piaseczno (mazowieckie)

Pracodawca: AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. k

Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
dostarczanie zamówień do klienta indywidualnego na terenie Warszawy i okolic, załadunek transportu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 17 - 18 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System wynagrodzeń-godzinowy

Nazwa stanowiska: KIEROWCA-DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piaseczno

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 17 - 18 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka SANEPID

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. k

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Meander 15, 02-791 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 10-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Meander

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego