Praca KIEROWCA/ DOSTAWCA Cegłów ANETA KRÓL "TEMPUS A" AGENCJA PRACY CZASOWEJ

Miejsce pracy:
05-500 Cegłów, powiat: miński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 16 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA/ DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cegłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Cegłów

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 16 PLN

Data zakończenia pracy: 14.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku; czynne prawo jazdy (min.1rok); znajomość topografii Warszawy i okolic, aktualna książeczka sanepidu;obowiązki: załadunek transportu na auto służbowe, dostarczanie towaru do klienta indywidualnego, odbiór zwrotu i opakowań. Umowa zlecenie 0,75 etatu, w godz. 7 -15 i 14 -20. Kontakt osobisty, tel. 731 737 888 i mailowy: info.waw (at) tempusa.pl

Nazwa pracodawcy: ANETA KRÓL "TEMPUS A" AGENCJA PRACY CZASOWEJ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Meander 15, 02-791 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Meander

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego