Praca KIEROWCA BUSA Rytel FIRMA TURYSTYCZNA JAROSŁAW WYROWINSKI

Stanowisko: KIEROWCA BUSA

Wynagrodzenie: od 3 600 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie busa

Data publikacji: 2016-02-19

Lokalizacja: Rytel (pomorskie)

Pracodawca: FIRMA TURYSTYCZNA JAROSŁAW WYROWINSKI

Odrodzenia 18, 89-642 Rytel, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 600 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rytel

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czersk

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 600 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: BRAK (24.2016.MK)

Nazwa pracodawcy: FIRMA TURYSTYCZNA JAROSŁAW WYROWINSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Czersk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rytel

Adres strony pracodawcy: www.wyrowinskirytel.pl

Ulica pracodawcy: Odrodzenia

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: usługi turystyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego