Praca KIEROWCA C+E Dębica ETRANS, CHERRY OUTLET Tokarska Elżbieta

ŚWIĘTOSŁAWA 121, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: PRZEWÓZ RZECZY NA TEREINIE KRAJU

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 600 PLN

Data zakończenia pracy: 01.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UPRAWNIENIA NA PRZEWÓZ RZECZY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE 5 LAT

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: ETRANS, CHERRY OUTLET Tokarska Elżbieta

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV , SKIEROWANIEGIEŁDA PRACY W DNIU 14.06.2016 , GODZ. 9.00SALA NR 16BPUP DĘBICA

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: ŚWIĘTOSŁAWA

Numer budynku pracodawcy: 121

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego