Praca KIEROWCA BUSA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przewóz osób na terenie Polski i Ukrainy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 350 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUSA

Data zakończenia pracy: 19.08.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: prawo jazdy D , D1

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

STAŻYSTA - 997,4 PLN

Udział w przygotowywaniu dokumentacji ds. pracowniczych, pismZapoznanie się z archiwizowaniem dokumentacji kadrowej Zapoznanie się z rozliczeniem kart drogowych samochodu służbowego Udział w prowadzeniu ubezpieczeń grupowych pracowników Udział w prowadzeniu dokumentacji osobowej pracowników, w tym przygotowywanie dokumentów związanych z przyjęciem do pracy Udział w ewidencjonowaniu rocznych planów urlopowych i wniosków urlopowych Udział w pobieraniu, wydawaniu i rozliczaniu mandatów karnych Zapoznanie się z rozliczaniem preparatów szczepionkowych Udział w przygotowywaniu upomnień oraz tytułów wykonawczych wynikających z postępowania egzekucyjnego Udział w przygotowywaniu skierowań na badania wstępne, badania okresowe, badania kontrolne oraz kontorlowanie aktualnosci badań lekarskich pracowników Udział w przygotowywaniu i prowadzeniu ewidencji czasu pracy pracownikówUdział w tworzeniu i aktualizacji zarządzeń Dyrektora PSSE w Gryfinie Zapoznanie się ze sprawozdawczością statystyczną oraz przygotowywanie sprawozdań do GUS Udział w prowadzeniu i rozliczaniu transakcji pieniężnych w kasie, odprowadzanie gotówki do banku, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gryfino (zachodniopomorskie)

1800U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Radom (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac wykończeniowych ( glazura terakota, tynkowanie, przygotowywanie ścian i podług pod wykończenie
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Łuków (lubelskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie, zgrzewaniew toku, wytwarzanie i montaż naprawa i modernizacja urządzeń technicznych, i ich elementów, obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania, zgrzewania i lutowania, dbałość o porzadek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa poczty tradycyjnej oraz elektronicznej, sporządzanie dokumentacji firmowych, korespondencji, zestawień, obsługa urządzeń biurowych, nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych, wykonywanie zadań organizacyjnych i koordynacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Drzewce (lubelskie)

MŁODSZY KIEROWCA - od 1 851 PLN

przewóz towarów wg zlecenia
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Łaziska Górne (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

TERMOIZOLER - od 1 850 PLN

Prace termoizolacyjne na wysokościach, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Rydułtowy (śląskie)

OPERATOR LINII DO BELOWANIA MAKULATURY - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Bardo (dolnośląskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 2 200 PLN

spawanie metodą MAG, prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kraszewo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 860 PLN

Robotnik gospodarczywykonywanie bieżących prac gospodarczych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Jarosław (podkarpackie)

APLIKANT RADCOWSKI/ ADWOKACKI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Batowice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 050 PLN

Zabiegi pielęgnacyjne w sadzie, cięcie, zbiór , sortowanie i pakowanie owoców,obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Zalesie (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

Obsługa wiertarki udarowej, stołowej, wiercenie w metalu, obsługa przecinarki tasmowej, cięcie rur i profili, obsluga urządzenia do aplikacji ręcznej farby proszkowej, aplikowanie farby proszkowej na elementy.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Borowina Sitaniecka (lubelskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Przyjezierze (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK STACJI PALIW - 997,4 PLN

obsługa samochodów przy tankowaniu, obsługa klienta sklepu spożywczo-przemysłowego,informowanie klientów o ofertach sprzedażowych, przyjomwanie dostaw, rozładunek towaru, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Chorzów (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 000 PLN

Prace naprawcze pojazdów, montaż kół, wyważanie kół.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

KOORDYNATOR PRAKTYK - od 1 850 PLN

smaodzielna organizacja pracy, znajomość pakietu MsOffice, obsługa urządzeń biurowych, prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Gniezno (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 950 PLN

prowadzenie ewidencji księgowej,dekretowanie,księgowanie, operacji gospodarczych;prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych;księgowanie faktur od dostawców iprzygotowanie płatności;prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami,sporzadzanie listy płac oraz przelewów bankowych wynagrodzeń
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ (30-) - od 2 000 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Tarnów (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Przybiernów (zachodniopomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw towaruobsługa urządzeń sklepowychobsługa kasy fisklanejbezpośrednia obsługa klientaorganizowanie zaopatrzenia
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 750 PLN

Pozyskanie i ścinki drewna, czyszczenie wczesne-późne pilarką.Umowa o pracę na czas określony - 12 miesięcy
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Dziembówko (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- PO STAŻU - od 1 750 PLN

Sprzedawca- po stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Choszczno (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE podstawowoe;
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru; obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Chwałki (świętokrzyskie)