Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Kłobuck kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 3 900 PLN

Zakres obowiązków: Przewóz powierzonych rzeczy na terenie Polski, Krajów UE oraz Ukrainy i Białorusi.

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Kłobuck (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Przewóz powierzonych rzeczy na terenie Polski, Krajów UE oraz Ukrainy i Białorusi.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłobuck

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłobucki

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 900 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Świadectwo kwalifikacyjne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Długosza 114, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierownaie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: kłobucki

Gmina pracodawcy: Kłobuck

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłobuck

Ulica pracodawcy: Długosza

Numer budynku pracodawcy: 114

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego