Praca KIEROWCA BUSA DO 3,5 TONY Zawiercie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
transport materiałów różnych na terenie Europy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUSA DO 3,5 TONY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Refundacja wynagrodzenia, nagród i składek ZUS za bezrobotnych do 30 r.ż. art. 150f. Oferta dla osób zarejestrowanych w PUP. Kontakt w sprawie oferty bezpośrednio u swojego doradcy w PUP.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, prawo jazdy kat B. Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę klienta w PUP.Na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 608 677 500

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
magayznowanie i pryechowzwanie poyostazch towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Konin (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

PRACE KANCELARYJNO-BIUROWE W WYDZIALE GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMIDEKLARACJA ZATR.: UMOWA ZLECENIE NA MIN. 3 MCE
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Nadarzyn (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

rejestrowanie osób, przyjmowanie zgłoszeń od interesantów
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 300 PLN

Ochrona obiektu, prace porządkowe wokół hali.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Olesno (małopolskie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - 997,4 PLN

Wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Krzanowice (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

pomoc przy dzieciach, pomoc i opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym, asystowanie nauczycielowi.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Świebodzin (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

CZyszczenie samochodów, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Łask (łódzkie)

POKOJOWA/SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie typowych prac, sprzątanie codzienne.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Tenczynek (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

praca w magazynie, pomoc przy wydawaniu towarów do sklepów, przyjmowanie towarów na stan magazynowy, przygotowanie towarów do wydania wg zamówień
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Suwałki (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w sporządzaniu posiłków, obróbka ręczna, mechaniczna, termiczna surówców, utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych, sprzętów, naczyń.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Płock (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - do 1 850 PLN

Praca w warsztacie samochodowym wspólnie z mechanikiem samochodowym, prace warsztatowe, mycie części samochodowych, pomoc mechnikowi
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KREDYTÓW - do 1 850 PLN

obsługa klienta agencji bankowej
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Bogatynia (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Czadrów (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI ALARMOWEJ I MONITORINGU - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy-przejście instruktażu szkoleniowego BHP i p.poż.-zapoznanie się z regulaminem pracy- instruktaż stanowiskowy -zapoznanie się z przepisami obowiązującymi u Organizatora stażu-zapoznanie się z narzędziami, urządzeniami i sprzętem przeznaczonym do wykonywania pracy monterskichPoznanie wykonywanych na stanowisku prac-zapoznanie się ze specyfikacjami i sposobem działania urządzeń, które są montowane w instalacjach alarmowych i monitoringu-określanie różnic i zalet między urządzeniami o podobnym sposobie działania-lokalizowanie błędów i nieprawidłowości w działaniu instalacji lub sprzętu alarmowego bądź kamer-dobieranie narzędzi i przyrządów pomiarowych do prac obsługowo-naprawczych-posługiwanie się dokumentacją techniczną i rysunkiem technicznym podczas prac montażowych i instalacyjnych -wykonywanie pod nadzorem Opiekuna napraw, montażu instalacji i urządzeń alarmowych i instalacyjnychOrganizacja stanowiska pracy w trakcie i po montażu-porządkowanie i utrzymanie w czystości stanowiska pracy, narzędzi i sprzętu -zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii i uszkodzeń w sprzęcie i urządzeniachPraktyka podczas montażu instalacji alarmowej oraz monitoringu.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Pomieczyńska Huta (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA (PO STAŻU) - od 0,02 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, układaniu jadłospisów, prowadzeniu dokumentacji, wydawaniu posiłków, sprzątaniu.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Zagłoba (lubelskie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Nowa Biała (małopolskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - 997,4 PLN

rozwożenie towaru do klienta, pakowanie towaru przeznaczonego do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

NAWIJACZ TRANSFORMATORÓW - 997,4 PLN

MONTAŻ I NAWIJANIE TRANSFORMATORÓW
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

1. obsługa stoiska mięsno-wędliniarskiego,2. obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Rożnów (małopolskie)

POMOCNIK PRZY OBRÓBCE DREWNA - od 1 900 PLN

obróbka, montaż wyrobów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Mietel (świętokrzyskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ GALWANIZACYJNYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń galwanizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kosowo (kujawsko-pomorskie)

REFERENT D/S EKSPLOATACJI SAMOCHODÓW - 997,4 PLN

weryfikacja dokumentów samochodowych, protokoły zdawczo-odbiorcze, rejestracja, przerejestrowanie nowych samochodów
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Grabanów-Kolonia (lubelskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 2 000 PLN

Pomoc przy oklejaniu oraz składaniu mebli
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Suwałki (podlaskie)

DRUKARZ - od 2 000 PLN

OBSŁUGA I NADZÓR RÓŻNEGO TYPU MASZYN DO DRUKU, PRZYGOTOWYWANIE ZWOJOWYCH I ARKUSZOWYCH MASZYN TYPOGRAFICZNYCH I OFFSETOWYCH, PRZYGOTOWANIE FARB O ODPOWIEDNIEJ BARWIE I KONSYSTENCJI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 1 ROK
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)