Praca KIEROWCA C+E Snochowice Usługi Transportowe Sztandera Marcin, ul. Duża nr 37, Snochowice Łopuszno

Duża 37, 26-070 Snochowice, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Zgodnie z harmonogramem pracy kierowcy. Kontakt tel. 668 161 535 lub e-mail: pwsztandera (at) onet.eu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Snochowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łopuszno

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy C+E

Nazwa pracodawcy:
Usługi Transportowe Sztandera Marcin, ul. Duża nr 37, Snochowice Łopuszno

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Łopuszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Snochowice

Ulica pracodawcy: Duża

Numer budynku pracodawcy: 37

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - od 5 500 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w transporcie po Anglii, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji.Transport międzynarodowy Polska - Anglia. Zjazd na weekend
Usługi Transportowe Sławomir Ulbrich - 2016-10-18 - Świnków (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 5 000 PLN

prawo jazdy kat. C+E, trasy krajowe
Usługi Ogólnobudowlane Anna Chleboś - 2016-09-09 - Granowiec (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz rzeczy i towarów na terenie Polski oraz UE.
VOLTRANS Józef Derkus Artur Derkus S.J. - 2016-10-04 - Płock (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI TECHNICZNYCH / TELETECHNICZNYCH/ - od 2 000 PLN

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
IT Control Sp. z o. o. - 2017-01-04 - Masłów Pierwszy (świętokrzyskie)

LISTONOSZ WIEJSKI - od 1 025 PLN

•doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych•realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów•rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencjiKontakt tel. 41 366-04-31
Poczta Polska S. A. - 2016-09-05 - Daleszyce (świętokrzyskie)

KONSULTANT DO SPRAW JAKOŚCI I ODBIORÓW - od 5 000 PLN

Przygotowanie dokumentacji odbiorów
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Chęciny (świętokrzyskie)

MOBILNY MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Napraw pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Snochowice (świętokrzyskie)

PIEKARZ CIASTOWY - od 1 850 PLN

Wyrób pieczywa piekarniczego, cukierniczego.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Piekoszów (świętokrzyskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Brak danych
P.H.U BRATBUD S.C - 2017-04-24 - Przyjmo (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 6 000 PLN

transport międzynarodowy towarów (Niemcy,Francja)
"MIRO-TRANS" AGNIESZKA WOJDALA - 2016-01-12 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 15 PLN

Pracownik produkcji, operator wózka widłowego. Kontakt : 41 248-69-48
Randstad Polska Sp. z o.o - 2016-06-24 - Cedzyna (świętokrzyskie)

KIEROWCA - od 2 100 PLN

Dostawa towaru, wydawanie towaru. Kontakt tel. 512137455, e-mai: bratbudsc (at) gmail.com
P.H.U. BRATBUD S.C. - 2016-08-09 - Przyjmo (świętokrzyskie)

SZWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

Szycie poszczególnych części odzieży. Kontakt tel. 604-133-028
Zakład Prod. Handl. Usług. "Aka" Mójcza, ul. Chabrowa 74, Kielce - 2016-09-07 - Mójcza (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
TARTAK Produkcja-Handel-Usługi M.Lisiński Osieczek - 2015-12-10 - Osieczek (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków dla zorganizowanych grup
JMZ Spółka z o.o. - 2016-01-28 - Jaworznia (świętokrzyskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Obróbka drewna, trasowanie, szlifowanie, montaż, struganie. Projekt nowych wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Komórki (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 2 200 PLN

kieroewanie samochodem cięzarowym, rozładunek i załadunek, kontrola dokumentów przewozowych
TH Trans Sp. z o.o. - 2016-10-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA CE - od 1 958 PLN

Transport drogowy towarów, załadunek i rozładunek, bieżąca obsługa auta, system pracy 6 tygodni na 2 tygodnie odpoczynku.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Żywiec (śląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac brukarskich
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Strawczyn (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - do 5 000 PLN

przewóz rzeczy po terenie kraju (wolne weekendy)
TRANS-PKS Sp. J. - Wojciechowski i wspólnicy - 2017-01-09 - Zgierz (łódzkie)

transport krajowy i międzynarodowy,doświadczenie zawodowe mile widziane, kontakt z pracodawcą tel. 884 949 333
SOCHOCKI ZDZISŁAW - 2016-10-25 - Sierpc (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

KIEROWCA C+E
ABM LOGISTIC SP. Z O.O. - 2017-01-04 - Strzelce Opolskie (opolskie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
Przed.Transportowo-Handlowe Transnot - 2016-06-21 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK - od 1 200 PLN

Osoba znająca się na ogrodnictwie, ogrodnik z zamiłowania.
HERCU Pneumatic - 2016-04-11 - Bilcza (świętokrzyskie)

KIEROWCA C+E - od 2 770 PLN

Przewóz rzeczy na terenie kraju.
P P-H CENTROPLAST Sp. z o.o. - 2017-03-21 - Mazury (łódzkie)

przewóz towarów ciągnikiem siodłowym na terenie Europy Południowej(Czechy, Węgry, Słowacja)
POLTRANS SERGIUSZ POLE - 2016-09-13 - Ścichawa (łódzkie)

KIEROWCA C+E - od 3 500 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie min. 5 lat, świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, prawo jazdy CE, trasy krajowe
Usługi Transportowe Aleksander Czerwiński - 2016-01-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)