Praca KIEROWCA AUTOCYSTERNY Dobrut MAR-ROM M.JANISZEK I WSPÓLNICY.

P-TA OROŃSKO 18b, 26-505 Dobrut, powiat: szydłowiecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
przewożenie paliwa autocysterną, załadunek i rozładunek paliwa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOCYSTERNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobrut

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szydłowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Orońsko

Zawód: kierowca autocysterny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autocysterny (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ADR

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: MAR-ROM M.JANISZEK I WSPÓLNICY.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: szydłowiecki

Gmina pracodawcy: Orońsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dobrut

Ulica pracodawcy: P-TA OROŃSKO

Numer budynku pracodawcy: 18b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autocysterny

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.08.2016