Praca KIEROWCA AUTOBUSU Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 900 - 3 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 900 - 3 600 PLN

Data zakończenia pracy: 01.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe; niekaralność; prawo jazdy kat. B lub D. Zakres obowiązków: jazda z pasażerami po mieście. W związku z możliwością przeszkolenia kandydatów posiadających kat. B w zakresie kwalifikacji wstępnej oraz kursu na kat. D w ramach programu POWER oferta skierowana jest dla osób od 24 r.ż do 30 r.ż. Oferta skierowana jest również dla osób posiadających kwalifikacje do pracy jako kierowca (prawo jazdy kat. D z kwalifikacją) zarówno do 30 r.ż. jak i po 30 r.ż. Giełda pracy organizowana w dniu 21.04.2016 r. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o zgłoszenie się do pośrednika pracy.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.mobilis.pl

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dokładanie towaru, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Puck (pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn stolarskich;- przygotowywanie surowego materiału do obróbki;- szlifowanie, cięcie, oklejanie, frezowanie elementów;- kontrola jakości.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Kokoszkowy (pomorskie)

TECHNOLOG PRODUKCJI/KONTROLER JAKOŚCI - od 3 000 PLN

nadzorowanie, weryfikacja projektów, odpowiedzialność za prowadzenie projektów, działania z zakresu logistyki, działania z zakresu planowania produkcji, wdrażanie dokumentacji założeń dostawców, pracowników, teorzenie oferty dla klienta
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Sierakowo (wielkopolskie)

POMOCNIK KONSERWATORA - do 2 400 PLN

Konserwator sprzętu ppoż i maszyn, przygotowanie elementów do obróbki ściernej
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LIDER DO SPRAW ZAKUPU - do 2 100 PLN

Realizowanie polityki zakupów wg założeń zarządu. Negocjowanie cen, utrzymywanie kontaktu ze stałymi dostawcami i pozyskiwanie nowych głównie z krajów bliskiego wschodu. Raportowanie zarządowi spółki. Wykształcenie średnie handlowe. Doświadczenie zawodowe 1 rok w branży handlowej lub pokrewnej. Biegła znajomość języka hindu lub urdu w mowie i w piśmie.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Radzymin (mazowieckie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

tworzenie zleceń transportowych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Płońsk (mazowieckie)

KIEROWNIK MARKETU/DZIAŁU - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Pleszew (wielkopolskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

zarządzanie dostawami, przygotowywanie zamówień klientów, analiza rynku, także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zamawianie towaru u chińskich dostawców, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 200 PLN

Organizowanie biura i prac biuro-administracyjnych.Rejestracja dokumentacji, prowadzenia korespondencji w j. rosyjskim z klientami z Rosji i Europy Wschodniej.Rok doświadczenia na podobnym stanowisku.Bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego, j. ukrainskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Białobrzegi (mazowieckie)

STAŻ - ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

-prace pomocnicze w biurze projektowym-obsługa oprogramowania REVIT+LOTUS-obsługa klienta-nauka podstaw kosztorysowania-obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ruda Śląska (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

Wykonywanie prac porządkowych,koszenie, grabienie, pielęgnacja nasadzeńi inne prace zlecone w gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Koziel (mazowieckie)

ANALITYK DS. KONTROLI - od 5 100 PLN

Kontrola opłat, rabatów międzynarodowych, korekty transakcji między spółką Shell a firmami będącymi partnerami firmy, kontrola zmian warunków/terminów płatności między firmą Shell a klientami.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zabierzów (małopolskie)

ASYSTENT W GEODEZYJNYCH PRACACH BIUROWYCH - do 1 850 PLN

Przyjmowanie i pisanie korespondencji biurowej, wykonywanie obliczeń geodezyjnych, składanie aparatów technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

produkcja sprężyn
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Chorzów (śląskie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - od 1 915 PLN

obsługa maszyn introligatorskich, konserwacja maszyn , odpowiedzialność z a jakość wykonanej pracy, weryfikacja makiet lub fiszek produkowanych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Częstochowa (śląskie)

JELICIARZ - od 1 000 PLN

obróbka partii jelit
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Sława (lubuskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

ukladanie kostki brukowe
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH - od 1 850 PLN

mile widziane prawo jazdy kat. B; wymagane 5 lat stażu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Krapkowice (opolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie włosów damskich, męskich, modelowanie, farbowanie, obsługa sauny parowej do własów.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Lwówek (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bolszewo (pomorskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Gniew (pomorskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu zawartym we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Sosnowiec (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI -CD - od 11,68 PLN

Selekcja i naprawa komponentów z tworzyw sztucznych. zlecenie wykonuje się w dowolnie wybranych przez siebie godzinach; pracę można traktować jako dorywczą - kilka godzin dziennie
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

DORADCA ROLNICZY - 997,4 PLN

wyliczanie
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Suwałki (podlaskie)

POMOC MAGAZYNIERA - do 1 850 PLN

praca związana z przygotowywaniem dotowych produktów do wysyłki, sorowanie oraz pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Pelplin (pomorskie)