Praca KIEROWCA AUTOBUSU Bytom Auto Turbus Sp. z o. o.

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: od 18 PLN

Zakres obowiązków: przewóz osób

Data publikacji: 2016-10-07

Lokalizacja: Bytom (śląskie)

Pracodawca: Auto Turbus Sp. z o. o.

Miejsce pracy: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 18 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 4.00-19.00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 18 PLN/godz

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. D, doświadczenie, uprawnienia na przewóz osób

Nazwa pracodawcy: Auto Turbus Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Adres pracodawcy: 41-923 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Profil działalności pracodawcy:
Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.10.2016