Praca KIEROWCA - DOSTAWCA Gdańsk "STANBUD" Sp. z o. o.

Stanowisko: KIEROWCA - DOSTAWCA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Dostarczanie towaru do odbiorców ( artykuły spożywcze).

Data publikacji: 2016-03-04

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: "STANBUD" Sp. z o. o.

Czerwony Dwór 17A, 80-376 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Dostarczanie towaru do odbiorców ( artykuły spożywcze).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, znajomość topografii miasta. Kontakt osobisty: Gdańsk, Czerwony Dwór 17a, telefoniczny: 58 553 11 51.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: "STANBUD" Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Czerwony Dwór

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego