Praca KIEROWCA (867OP) Józefów ROBERT ZALEWSKI BUDMEX REMONTY

Stanowisko: KIEROWCA (867OP)

Wynagrodzenie: od 1 200 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdów do 7 ton. Przewóz materiałów budowlanych i sprzętu budowlanego.

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Józefów (mazowieckie)

Pracodawca: ROBERT ZALEWSKI BUDMEX REMONTY

11 Listopada 2, 05-410 Józefów, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie pojazdów do 7 ton. Przewóz materiałów budowlanych i sprzętu budowlanego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA (867OP)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Józefów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Józefów

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Data zakończenia pracy: 14.10.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: ormiański, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia na przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność drobnych napraw mechanicznych samochodu.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ROBERT ZALEWSKI BUDMEX REMONTY

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Józefów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Józefów

Ulica pracodawcy: 11 Listopada

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego