Praca KELNER Sierpc kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy

Data publikacji: 2016-02-19

Lokalizacja: Sierpc (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sierpc

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sierpecki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Witosa 2, 09-200 Sierpc, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wydanie skierowań przez PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: sierpecki

Gmina pracodawcy: Sierpc

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sierpc

Ulica pracodawcy: Witosa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*