Praca KELNER Ropa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ropa, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ropa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wysoka kultura osobista,osoby z terenu gminy Ropa oraz Gorlic

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: restauracja - przyjęcia weselne, komunijne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Leszczyna (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, obsługa zamówień osobiście, telefonicznie, e-mailowo
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KELNER (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi, serwowanie potraw i napojów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, nakrywanie do stołów, polerowanie sztućców, szkła, porcelany, dbanie o czystość na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

SERWISANT - od 2 000 PLN

Serwis i konserwacja sprzetu komputerowego, zarzadzanie i adminsitrowanie systemami, tworzenie wirtualnych środowisk informatycznych.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

prefabrykacja konstrukcji drewnianych w technologii Mi-tek, składanie elementów domów szkieletowych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wschowa (lubuskie)

KRAWCOWA - od 2 500 PLN

Szycie pokrowców meblowych ze skóry i innych materiałów obiciowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Myślina (opolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

-dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka,-kształtowanie samodzielności i aktywności dziecka,-uspokajanie podstawowych potrzeb biologicznych i psychospołecznych,-prowadzenie z dziećmi zabaw ogólnorozwojowych,-pomoc w czynnościach samoobsługowych,-organizowanie zajęć lekcyjnych,-przygotowywanie posiłków wraz z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Pawlikowice (małopolskie)

KONSULTANT JĘZYKOWY W DZIALE HANDLOWYM (Z) - do 2 500 PLN

konsultant językowy z językiem niemieckim w dziale sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Tarnów (małopolskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Zielona Góra (lubuskie)

PIONKI-AGENT UBEZPIECZENIOWY-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Pionki (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Janowiec (lubelskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie metodą mig,mag(135) elektroda otulona(111), wiercenie,trasowanie cięcie,gięcie,składanie elementów według rysunku technicznego.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Leszcze (świętokrzyskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lubaczów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

bezpośrednia obsługa klineta, negocjacje z przedstawicielami handlowymi, składnie zamównień
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Kaliszkowice Kaliskie (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN KROJĄCYCH I WYKRAWAJĄCYCH DO PAPIERU - 997,4 PLN

przygotowywanie maszyny do pracy, konserwowanie obsługiwanych maszyn
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

REFERENT DS. KSIEGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

OPERATOR PROCESU POWLEKANIA - od 2 200 PLN

nadzorowanie automatycznego procesu nakładania powłoki teflonowej, kontrola i korekta parametrów maszyny, jak temperatura, prędkość, itp., sterowanej za pomocą panelu operatorskiego kontrola procesuczytanie dokumentacji technicznej, wykonywanie kontroli jakości, pomiary za pomocą sprawdzianów wg instrukcjikorekta ustawień maszyny na podstawie otrzymanych wyników pomiarów udział w programie TPMraportowanie pracy, praca w godz. 6-14/14-22/22-6
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Opole (opolskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY (C+E) - od 3 000 PLN

KIEROWCA W PRZEWOZACH MIĘDZYNARODOWYCH, WYKONYWANIE POLECEŃ DYSPOZYTORA, SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU, WYPEŁNIANIE DOKUMENTÓW PRZEWOZOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, PRAWO JAZDY KAT. B,C,D,E, KURS ADR, KURS PRZEWOZY RZECZY, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W PRZEWOZACH MIĘDZYNARODOWYCH, DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. NIEMIECKIEGO I J. ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SERWISANT - HANDLOWIEC (DOPOSAŻENIE ST. PRACY) - od 1 850 PLN

sprzedaż i serwis kas fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lubin (dolnośląskie)

SORTOWACZ PACZEK - od 12 PLN

ZGODNIE Z ZAWODEM
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Sierakowice Lewe (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

monter mebli
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Wielki Klincz (pomorskie)

HODOWCA BYDŁA - do 1 850 PLN

opieka nad bydłem opasowym, utrzymywanie porządku, prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Staropole (lubuskie)

Staż w Sklepie Wielobranżowym DORO-TEA. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 65.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdem, dystrybucja towarów po sklepach spożywczych , rozliczanie się z powierzonego towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

towary, sprzedaż , inkasowanie pieniędzy
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

tworzenie i księgowanie dokumentów zgodnie z Ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi, udział w przygotowaniu raportów i analiz finansowych, prowadzenie i obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników, nadzór nad obiegiem dokumentów ksiegowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Poznań (wielkopolskie)