Praca KELNER Racławice Start Travel Sp.z o.o.

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Kelner obsługa sali

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Racławice (małopolskie)

Pracodawca: Start Travel Sp.z o.o.

Miejsce pracy:
32-222 Racławice 60, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Kelner-obsługa sali

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racławice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miechowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Racławice

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Kelner*

Nazwa pracodawcy: Start Travel Sp.z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Kapelanka 60, 30-347 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Kapelanka

Numer budynku pracodawcy: 60

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*