Praca FIZJOTERAPEUTA Kielce "NASZ DOM" Pensjonat Opiekuńczo - Rehabilitacyjny Rodzinny Dom Pomocy

Torbucka 19, 25-220 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Planowanie i realizacja usług rehabilitacyjnych, mile widziane prawo jazdy kat B, sumienność.

Nazwa pracodawcy:
"NASZ DOM" Pensjonat Opiekuńczo - Rehabilitacyjny Rodzinny Dom Pomocy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt tel; 664915352 lub osobisty wraz z CV wskazany kontakt tel; 664915352 lub osobisty wraz z CV w godz od 8.00-20.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-20.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Torbucka

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Podobne oferty pracy

KOSMETOLOG - 1 850 - 2 000 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększające twarzy i ciała, masaży, promocja SPA
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kielce (świętokrzyskie)

MANAGER DO SPRAW SPRZEDAŻY - 1 850 - 12 000 PLN

Sprzedaż usług firmy. Kontakt e-mail: pawel.jozwiak (at) abcpl.pl
ABC POLSKIEJ GOSPODARKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-23 - Kielce (świętokrzyskie)

KONSULTANT DS. UMAWIANIA SPOTKAŃ - od 925 PLN

Telefoniczne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami- umawianie spotkań Klientów z przedstawicielem ubezpieczeniowym
Amplico Life Teresa Stefanska Pośrednictwo Ubezpieczenuiowe - 2016-01-05 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWNIK PROJEKTU W BIURZE TŁUMACZEŃ - od 1 850 PLN

Kontakt z klientem (mailowy,telefoniczny i bezpośredni), wycena i przygotowywanie ofert, zarządzanie zleceniami i współpraca z innymi członkami zespołu, przygotowywanie dokumentów do tłumaczenia (skanowanie, kontrola).
SLAVIS - 2016-02-09 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Wydawanie i przyjmowanie maszyn i urządzeń, sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, okresowe przeglądy maszyn i urządzeń, kontrola gospodarki magazynowej oraz dokumentacji przyjęcia i wydania, udział w inwentaryzacjach, znakowanie nowych maszyn i urządzeń, dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy, współpraca z działem obsługi klienta oraz innymi działami Spółki.
Ramirent S.A. - 2016-12-21 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - POMOCNIK PIEKARZA - od 14 PLN

krojenie chleba, pakowanie, zawijanie składanie, metkowanie kartonów, liczenie bułek itp.
kontakt przez OHP - 2017-01-20 - Kielce (świętokrzyskie)

MISTRZ PRODUKCJI - od 2 000 PLN

w/g potrzeb
CHEMAR RUROCIĄGI Sp z o o - 2015-11-19 - Kielce (świętokrzyskie)

ŁADOWACZ - od 2 000 PLN

w/g stanowiska
ENERIS Surowce S.A. - 2017-04-14 - Kielce (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

FizjoterapeutaStaż dla osoby do 30 roku życia realizowany w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)"PO WER.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kolbuszowa (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w firmie YOOGO ICE Program stażu do zapoznania w pokoju 55
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Kielce (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

prowadzenie zajęć usprawniających ruchowo, organizacja czasu podopiecznych, poszukiwanie nowych form aktywności ruchu
Dom Pomocy Społecznej Międzyrzecz - 2016-04-20 - Międzyrzecz (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż odzieży,obsługa komputera,kasy fiskalnej, dbanie o porządekm-ca pracy, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Kielce (świętokrzyskie)

Z.P.H. Bielmax - 2017-03-23 - Kielce (świętokrzyskie)

MECHANIK MASZYN W SZWALNI - od 1 750 PLN

Obsługa i naprawa maszyn w szwalni.
Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak" - 2015-12-03 - Kielce (świętokrzyskie)

wykonwyanie zabiegów fizjoterapeutycznych, wykonywanie zabiegów kinezoterapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Sztum (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

TAF TURAN BINGOL - 2016-09-08 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNOLOG ODDZIAŁU KATAFOREZY - 3 000 - 4 000 PLN

DELFO POLSKA S.A. Zakład w Kielcach - 2017-01-18 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

Mycie i przygotowywanie samochodów nowych i serwisowanych do wydania.
TANDEM Sp z oo - 2016-11-22 - Kielce (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Umiejętność doboru sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego do potrzeb klientów, umiejętność obsługi komputera, doradztwo w zakresie doboru sprzętu medycznego
VITALIS PLUS Tomasz Kubiak - 2016-10-24 - Sieradz (łódzkie)

TECHNIK AUTOMATYK - od 1 850 PLN

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
AUTOMATYKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-07-13 - Kielce (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów
P.W. WALDI Kielce - 2016-11-24 - Kielce (świętokrzyskie)

BRUKARZ - 1 850 - 3 000 PLN

Obowiązki i charakter pracy brukarza.Kontakt tel. 665-998-715 ades e-mail: albud2 (at) op.pl
ALBUD Błaszczyk, Bednarczyk - Spółka Jawna, Oblęgorek, ul. H. Sienkiewicza 40 Strawczyn - 2016-05-16 - Kielce (świętokrzyskie)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - od 13 PLN

Telefoniczne udzielanie informacji o produktach sieci Play
kontakt przez OHP - 2017-03-10 - Kielce (świętokrzyskie)

ANALITYK TRENDÓW RYNKOWYCH - od 3 100 PLN

w/tg stanowiska
DOMED S.A. Sp. Kom.A. - 2017-01-27 - Kielce (świętokrzyskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 13 PLN

Szwaczka maszynowa
PROJEKT PPUH - HABERKO MARCIN - 2017-03-08 - Kielce (świętokrzyskie)