Praca KELNER Radomierz RESTAURACJA "PRZYCUP W DOLINIE"

58-520 Radomierz 1B, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów restauracji, dobra organizacja pracy,łatwośc nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Janowice Wielkie

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: RESTAURACJA "PRZYCUP W DOLINIE"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jeleniogórski

Gmina pracodawcy: Janowice Wielkie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radomierz

Adres strony pracodawcy: www.przycupwdolinie.pl

Numer budynku pracodawcy: 1B

Profil działalności pracodawcy: restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - do 1 900 PLN

Wysoki poziom kultury osobistej, dyspozycyjność.Dwie zmiany:od 8-16od 15-23
Kornel - Sylwester Trybulec - 2016-05-20 - Mielec (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 300 PLN

przygotowanie terenu pod budowę, wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
Grzegorz Świderski Zakład Dekarsko-Blacharski '' ŚWIDER-SKI'' - 2016-10-06 - Szklarska Poręba (dolnośląskie)

- POMOC KUCHENNA - od 11 PLN

- pomoc kuchenna- prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Sosnówka (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KELNER - do 1 850 PLN

praca za barem, obsługa klienta
Hotel Port 110 - 2016-08-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Mrzeżyno (zachodniopomorskie)

Obsługa kelnerska gości
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Jabłońskie (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie produktów i półporduktów, wydawanie gotowych produktówna restaurację i do hotelu, utrzymywanie kuchni i zaplecza wewnętrznego w czystości
RIESENGEBIRGE ADVENTURE S.C. Rezydencja BIAŁY JAR - 2016-07-14 - Karpacz (dolnośląskie)

przygotowanie sali i obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
"ALCO" Sp. z o.o. - 2016-09-05 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 500 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ LOKALU.
Kawiarnia "DONALD" Ryszard Koźlik - 2016-08-26 - Krynica Morska (pomorskie)

KELNER - do 2 000 PLN

Obsługa gości w restauracji hotelowej, obsługa konferencji, grupzorganizowanych, dbanie o wysokąjakość obsługi oraz utrzymaniepozytywnych relacji z klientami, przygotowywanie i utrzymywanie wporządku obsługiwanej sali
HASTON CITY HOTEL**** - 2016-03-30 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Brzeźno (wielkopolskie)

KELNER - od 12,74 PLN

- obsługa gości i baru- budowanie dobrych relacji z gośćmi hotelu - praca wg. określonych standardów i procedur
Dwor Sieraków Karolina Grabowska - 2016-10-12 - Sieraków (małopolskie)

KELNER - od 10,5 PLN

przyjmowanie zamówień, serwowanie potraw dla gości restauracyjnych, wystawianie rachunków i faktur
KARDAMON S.C. - 2016-09-05 - Jaworzno (śląskie)

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Małki (kujawsko-pomorskie)

samodzielna obsługa klienta, obsługa imprez okolicznościowych, dbanie o dobry wizerunek lokalu, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. Praca w systemiena 2 dni parcy 2 dni wolne w godzinach od 12.00 do 22.00.
VENEZIA Marcin Datko - 2016-08-03 - Zabrze (śląskie)

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Cieszków (dolnośląskie)

KELNER - od 13,39 PLN

Zgodne ze stanowiskiem
Columbus Invest Sp. z o.o. - 2016-08-30 - Ustka (pomorskie)

Obsługa klienta w restauracji, obsługa imprez okolicznościowych, sporządzanie drinków, przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Bełchatów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

przygotowanie produkcji kuchennej
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Siedlęcin (dolnośląskie)

Obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, podawanie zamówionych potraw.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Jarosław (podkarpackie)

Przyjmowanie zamówień od klientów, podawanie zamówionych potraw, obsługa bieżących imprez okolicznościowych i restauracji, informowanie klientów o oferowanych usługach z menu, dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wilkowiecko (śląskie)

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Przemyśl (podkarpackie)

staż
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Posądza (małopolskie)

Kelner - oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowy Sącz (małopolskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa gościa restauracyjnego
SPÓŁKA CYWILNA "RAFJAN" - 2015-11-30 - Gubin (lubuskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Wymagania: dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy, profesjonalna obsługa gości, dbanie o porządek i czystość, mile widziane doświadczenie zawodowe, chęć do pracy.
Adam Samorajczyk "Restauracja nad Odrą" - 2017-01-16 - Racibórz (śląskie)