Praca KELNER Pyskowice TRAWIPOL-AZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
-, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Wykształcenie: min. zawodowe; obsługa kasy fiskalnej; obsługa kelnerska gości w restauracji , obsługa imprez zorganizowanych w restauracji oraz cateringu; miejsce pracy: Ośrodek Wypoczynko - Szkoleniowy ENERGETYK Pyskowice;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pyskowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gliwicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pyskowice

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy:
TRAWIPOL-AZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Adres pracodawcy:
-, 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny z pracodawcą

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: -

Profil działalności pracodawcy: działalność ochroniarska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 000 PLN

– przestrzeganie dyscypliny pracy;– przestrzeganie zasad higieny osobistej a także utrzymywanie czystości w sali i na stołach konsumenckich;– umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem;– wykonywanie pracy zgodnie z zasadami techniki obsługi;– rozliczanie się z pobranych w kuchni i w bufecie potraw i napojów oraz z towarów handlowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;– przestrzeganie ograniczeń i zakazów sprzedaży napojów alkoholowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;-przestrzeganie obowiązujących cen przy sporządzaniu rachunków i inkasowanie należności według wystawionego rachunku;– zgłaszanie kierownikowi uwag i życzeń gości.
FIRMA WIELOBRANŻOWA PROMUS - 2017-02-01 - Ulanów (podkarpackie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Złotów (wielkopolskie)

obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Zakopane (małopolskie)

Nauka podstaw obsługi klienta i odpowiedniego rozstawienia zastawy stołowej i urządzeń gastronomicznych dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Wielącza (lubelskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie mile widziane, możliwość przyucznie, min. wysoka kultura osobista, miła aparycja.Zakres obowiązków: obsługa kelnersko-barmańska gości, serwowanie dań, przyrządzanie i podawanie koktajli, drinków i napojów bezalkoholowych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wawrzyniak Sp. z o.o. - 2017-01-27 - Perzyce (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska na terenie lokalu, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta
"WEKA" W. Karpiesiuk - 2016-06-24 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PUNKTU POBORU OPŁAT - INKASENT - od 2 000 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie przy pracy z pieniędzmi i obsługą klienta; obsługa systemu do poboru opłat zgodnie z obowiązującymi procedurami, zasadami i instrukcjami pracy, profesjonalna obsługa klienta, poprawne i zgodne rozliczanie przyjętych opłat; czynne prawo jazdy kat. B; mobilność w zakresie dojazdu do Punktu Poboru; równoważny system czasu pracy; miejsce pracy: Punkt Poboru Opłat na Autostradzie A4 w Żernicy;
KAPSCH ROAD SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-17 - Żernica (śląskie)

obsługa gości
Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego "JUR-GAST" Sp. z o.o. - 2016-09-08 - Wisła (śląskie)

obsługa klienta indywidualnego oraz bankietowego,podawanie posiłków i napojów, dbałość o czystość i porządek
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Bobowa (małopolskie)

Obsługa kelnersko-barmańska gości ,serwowanie dań,dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Perzyce (wielkopolskie)

praca przy wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

KELNER - do 2 000 PLN

obsługa klienta, przygotowanie napojów, drobnych przekąsek, deserów
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Połaniec (świętokrzyskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji
KRAJEWSKA TERESA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA NOCLEGI - 2016-04-21 - Pieńsk (dolnośląskie)

BARMAN/-KA - KELNER/-KA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób po 30 roku życia, spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie; Zakres obowiązków: obsługa klienta, baru i sali konsumpcyjnej; przyjmowanie zamówień; podawanie posiłków; sprzątanie stołów i sali, obsługa kasy fiskalnej; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Knurów (śląskie)

Pomoc przy obsłudze gości.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zamość (lubelskie)

KELNER - od 1 000 PLN

Zgodne ze stanowiskiem.
IRENA STEBLECKA - 2017-02-14 - Cieszków (dolnośląskie)

MECHANIK WARSZTATOWY - od 1 850 PLN

Firma Master Serwis Opon Sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą oraz montażem opon ciężarowych, osobowych, dostawczych, przemysłowych oraz rolniczych, poszukuje pracownika na stanowisko mechanik warsztatowyOBOWIĄZKI:- montaż, demontaż opon ciężarowych, osobowych itp.- naprawa, wulkanizacja opon, dętek- drobne naprawy mechaniczne (wymiana olejów, filtrów, klocków hamulcowych)WYMAGANIA:- Zainteresowanie mechaniką pojazdową- Dobra organizacja pracy- Umiejętność pracy w zespole - Mile widziane prawo jazdy kat. BOFERUJEMY:- Umowę o pracę- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy- Możliwość rozwoju - Miłą atmosferę w pracy
Master Serwis Opon Sp. z o.o. - 2016-01-28 - Paniówki (śląskie)

Kelnerska obsługa gości ośrodka. Praca w godz. 7-19.
PHU WSP OPOLE Sp. z o. o. - 2016-07-01 - Dźwirzyno (zachodniopomorskie)

KELNER - od 15 PLN

Obsługa gości restauracji
NORD CAPITAL SP.Z.O.O. - 2016-04-28 - Rekowo Górne (pomorskie)

F.H.U. Tran Duc Cuong - 2016-05-24 - Garwolin (mazowieckie)

KELNER - 10 - 12 PLN

obsługa gości kawiarni
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Kielce (świętokrzyskie)

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO - 2 200 - 2 400 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie zawodowe; ks. sanepidowska; obsługa klienta na stoisku mięsnym; obsługa urządzeń typu krajalnica, dbanie o wygląd lady mięso - wędliny, weryfikacja terminów ważności; dwie zmiany; miejsce pracy: Knurów; oferta również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności;
"STOKROTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-29 - Knurów (śląskie)

Zgodny
Wojciech Borowski - 2016-05-04 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

Tomasz Popielec Bartnicza 6 m 3, Euro Culinary Express Tomasz Popielec - 2016-03-04 - Płock (mazowieckie)

Firma Gastronomiczno-Handlowa Dembiński Marek - 2017-03-30 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

profesjonalna obsługa klienta, dbałość o salę
Health Resort & Medical SPA PANORAMA MORSKA Jarosławiec ul. Uzdrowiskowa 15 - 2016-04-01 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)