Praca KELNER Ossa CENTRUM KONGRESOWE OSSA SP. Z O.O.

Miejsce pracy: 96-200 Ossa 1, powiat: rawski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów w restauracjach bufetowych i salach konferencyjnych, zmiana nakryć, sprzątanie stołów.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Pracodawca oferuje na początek umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ossa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biała Rawska

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe.Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemilogicznych badź chęć jej wyrobienia.

Nazwa pracodawcy: CENTRUM KONGRESOWE OSSA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Adres pracodawcy: 96-200 Ossa 1, powiat: rawski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: rawski

Gmina pracodawcy: Biała Rawska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ossa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*