Praca KELNER Mechelinki SPA Perfect s.c. Adam Makowski i Beata Witkowska-Sumowska

Szkolna 23, 81-198 Mechelinki, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa gości w restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mechelinki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kosakowo

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość języka angielskiego

Nazwa pracodawcy:
SPA Perfect s.c. Adam Makowski i Beata Witkowska-Sumowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Cisowa 19a, 84-230 Rumia, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Rumia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rumia

Ulica pracodawcy: Cisowa

Numer budynku pracodawcy: 19a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Jawor (dolnośląskie)

KELNER - do 1 000 PLN

obsługa klientów
AUSTERIA - 2015-12-10 - Sławków (śląskie)

KELNER - 1 300 - 1 800 PLN

Obsługa gości w restauracji. Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 10-24, wg grafiku, mile widziani studenci. Wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe - pół roku, umiejętność pracy w zespole, znajomość j. angielskiego, aktualna książeczka sanepidowska. Praca na dwie zmiany (10-18, 16-24).
GO PIWKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-09-15 - Wejherowo (pomorskie)

REHABILITANT - od 17 PLN

Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych
DW WAM SP.ZO.O. O/WDW JURATA - 2017-03-16 - Jurata (pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klientów, dbanie o czystość i wizerunek zakładu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Zakopane (małopolskie)

KELNER - do 2 000 PLN

Kelner w restauracji - obsluga gości ala carte oraz imprez okolicznościowych.
PATRYCJA I ARTUR BIERNACCY SPÓŁKA JAWNA - 2017-03-08 - Większyce (opolskie)

KIEROWCA KAT.B - od 3 300 PLN

Prace kierowcy, obsługa klienta, załadunek/rozładunek towaru, drukowanie faktur
Sezam - Furman Sp. z o.o. - 2016-03-30 - Łebcz (pomorskie)

KELNER - 1 750 - 2 000 PLN

obsługa gości restauracyjnych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magdalenka Janeczek Alina - 2015-12-03 - Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień, inkasowanie należności za zamówienia
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Malbork (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

elektryk
GRAAL S.A. ZAKŁAD PRODUKCYJNY POLINORD - 2017-01-12 - Kartoszyno (pomorskie)

podawanie posiłków i napojów, obsługa sali
Cukiernictwo Restauracja Pokoje Gościnne NATA Eugeniusz Urbański - 2016-09-23 - Libiąż (małopolskie)

Obsługa gościa restauracji (śniadania, obiad, kolacja). Przygotowanie sali restauracyjnej do wydawania posiłków.
"CZARNA GÓRA APARTAMENTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ HOTEL MORAWA" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-02-24 - Stara Morawa (dolnośląskie)

KELNER - od 1 000 PLN

wg.zawodu oraz utrzymanie czystości w miejsu pracy (na sali).
J.W INTERNATIONAL "ZAJAZD KOSYNIER",HOTEL JANINA N/POPRADEM S.C. JANINA ILI, WALDEMAR ILI - 2017-03-01 - Węgrzce (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji
Firma Handlowo-Gastronomiczna Katarzyna Lewandowska - 2016-08-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Wszelaka pomoc kucharzowi w czynnościach gastronomicznych, obróbka warzyw, zmywanie naczyń.
HOTEL"SZAFIR" - 2016-06-01 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż warzywa-owoce. Obsługa klienta.
HANDEL OBWOŹNY - 2016-02-11 - Puck (pomorskie)

Obsługa klienta. Sprzedaż. Obsługa komputera
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ROMAN PTASIŃSKI - 2016-05-24 - Rekowo Górne (pomorskie)

KUCHARZ - od 5 000 PLN

Przygotowywanie posiłków
Hotel "Bliza" - 2017-03-13 - Jastarnia (pomorskie)

KELNER - od 12 PLN

Obsługa gości karczmy
"DREWNOLANDIA" PHU Anna Kawończyk "TABAKOWY CHODNIK" - 2016-01-20 - Zawoja (małopolskie)

Obsługa klienta, utrzymanie czystości sali, wydawanie potraw. Praca w godzinach 8.00-16.00, 13.00-21.00. Okres próbny trwa 3 miesiące.
Smaczna Pyza Ewa Adamska - 2017-02-13 - Drzonek (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 2 500 PLN

Utrzymanie czystości w obiekcie
Hotel "MERIDIAN" Olga Witczuk - 2016-04-06 - Chałupy (pomorskie)

KELNER - od 1 750 PLN

kelner
"Elbest" sp. z o.o. Hotel "Krynica" - 2015-12-01 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

PRZETWÓRCA RYB - od 1 850 PLN

Przetwórstwo rybne
AST GROUP IMPORT EXPORT ANTONINA JANIK - 2016-08-08 - Władysławowo (pomorskie)

OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Poniatowa (lubelskie)

KIEROWNIK DELIKATESÓW - od 3 491,97 PLN

Kierownik delikatesów
BUDIZOL SP.Z O.O. PROPERTY S.K.A. - 2015-10-26 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 350 PLN

Sprzedaż mięsa i wędlin
RZEŹNIA, MASARNIA, SPRZEDAŻ MIĘSA I WĘDLIN NORBERT KAWSKI Sp. j. - 2016-10-21 - Kosakowo (pomorskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

KELNER* - 1 850 - 2 500 PLN

Kompleksowa obsługa gości w sali restauracyjnej i bankietowej.
J.W.Construction Holding S.A. Oddział Hotel 500 - 2016-12-14 - Zegrze Południowe (mazowieckie)

Wybierz miejscowość