Praca KELNER Kozienice Danuta Pietruszka Ekologiczna Pralnia Chemiczna i Kryształowy Pałacyk

Warszawska 17, 26-900 Kozienice, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozienice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kozienicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kozienice

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Nazwa pracodawcy:
Danuta Pietruszka Ekologiczna Pralnia Chemiczna i Kryształowy Pałacyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: 62.2015

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: kozienicki

Gmina pracodawcy: Kozienice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kozienice

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

Kelner / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Pabianice (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa konsumentów
Elektro-Dor Turystyka Sp.z o.o. Sp.K. - 2016-02-15 - Bolesław (małopolskie)

WG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Lubsko (lubuskie)

KELNER - do 1 850 PLN

kelner
Hotel Polski Sp. z o.o. Mielec - 2016-05-12 - Mielec (podkarpackie)

obsługa klienta w restauracji, serwis
FROMAG Spółka z o.o. Hotel Patria - 2016-01-28 - Wisła (śląskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Gozdów (lubelskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

operator maszyn/robotnik fizyczny
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Wilczkowice Górne (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie zamówień od gości
KARCZMA REGIONALNA "Chata Zbójnicka" - 2015-12-02 - Zakopane (małopolskie)

Obsługa kelnerska
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 100 PLN

Prace w dziale żywienia, podawanie posiłków na stoły, sprzątanie jadalni i pomieszczeń kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Sopot (pomorskie)

obsluga klienta, dbanie o czystość sali
NA SERIO - 2016-09-02 - Białystok (podlaskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Wolbrom (małopolskie)

samodzielna obsługa klienta, obsługa imprez okolicznościowych, dbanie o dobry wizerunek lokalu, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. Praca w systemiena 2 dni parcy 2 dni wolne w godzinach od 12.00 do 22.00.
VENEZIA Marcin Datko - 2016-08-03 - Zabrze (śląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa gości, przygotowanie napoi, drinków
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Gorlice (małopolskie)

praca na stanowisku w jednostce wojskowej
JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 - 2016-11-21 - Balice (małopolskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 3 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW
"WOJTPOL" T.Wojtysiak, Z.Krześniak Sp. Jawna - 2016-03-16 - Kozienice (mazowieckie)

Przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, realizacja zamówień, usuwanie brudnych naczyń na sali, nakrywanie do stołu, dbanie o porzadek na sali, uzyskiwanie informacji dot. oceny danego miejsca i sugestii klientów. Nauka dekorowania i zmiany wystroju sali, udzielanie konsumentowi informacji dot. MENU lokalu, doradztwo w wyborze dania, roznoszenie dań, napojów, przekąsek.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wejherowo (pomorskie)

KELNER - od 2 200 PLN

obsługa klientów w restauracji
Restauracja Marlin sc M. i G. LACHENDRO - 2016-10-04 - Bażanowice (śląskie)

KELNER - od 2 500 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane, umiejętność obsługi kelnerskiej gości, wysoka kultura osobista, miła aparycja.Zakres obowiązków: obsługa kelnersko-barmańska gości, serwowanie dań, przyrządzanie i podawanie koktajli, drinków i napojów bezalkoholowych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wawrzyniak Sp. z o.o. - 2016-09-29 - Perzyce (wielkopolskie)

bezpośrednia obsługa gości przy bufetach oraz posiłkach serwowanych, dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości
BIAVITA POLSKA Sp. z o.o./Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie - 2016-09-13 - Augustów (podlaskie)

obsługa gości hotelowych w punktach gastronomicznych
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PLASTPOM Beata Szwabis (VILLA MEDUZA) - 2016-04-06 - Świdwin (zachodniopomorskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 200 PLN

opracowanie i realizacjia autorskiego programu nauczania z j.angielskim
,,ENGLISH COLLEGE" SZKOŁA JĘZ. Małyszczuk i Wspólnicy SP.J - 2016-06-10 - Kozienice (mazowieckie)

Obsługa stołówki i kawiarni.
Ośrodek Wypoczynkowy "PSIA GÓRA" Zofia, Jerzy, Tomasz, Wiktor Zych s.c. - 2016-05-04 - Swornegacie (pomorskie)

obsługa gości indywidualnych w restauracji, obsługa imprez okolicznościowych, konferencji, obsługa baru, obsługa kasy fiskalnej.
Firma Handlowo-Usługowa "INWEST BUD" T. Woźniczka, M. Woźniczka Spółka Jawna - 2015-12-02 - Dobczyce (małopolskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Zielona Góra (lubuskie)

podawanie posiłków
"OSADA MALUTKIE" S.C. TERESA SKÓRA, MARIAN SKÓRA - 2016-09-21 - Malutkie (łódzkie)

obsluga klientaumiejętności: - doświadczenie związane z gastronomią - doświadczenie związane z obsługą klienta - osoby szukające doświadczenia i gotowe na wyzwaniaWymagana aktualna książeczka sanepidu
CARROTCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - do 1 120 PLN

PROFESJONALNA OBSŁUGA GOŚCI, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY, OBSŁUGA KASY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, OTWARTOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 1 ROK W ZAWODZIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO (DOBRA), ROSYJSKIEGO (BIEGŁA), UKRAIŃSKIEGO (BIEGŁA); ROZKŁAD CZASU PRACY: 40 GODZIN TYGODNIOWO RÓWNIEŻ W WOLNE DNI W GODZINACH: 15.00-23.00;
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Brzeźno (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed