Praca KELNER/KELNERKA Zblewo KONOPIELKA Sp. z o.o.

Stanowisko: KELNER/KELNERKA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Kelner/kelnerka

Data publikacji: 2016-07-07

Lokalizacja: Zblewo (pomorskie)

Pracodawca: KONOPIELKA Sp. z o.o.

Dębowe 4, 83-210 Zblewo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie miesięczne 1850 zł brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zblewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zblewo

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 06.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: KONOPIELKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Zblewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zblewo

Ulica pracodawcy: Dębowe

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH - 997,4 PLN

- realizacja zadań i obowiązków przewidzianych dla stanowiska ds. technicznych zgodnie ze wskazówkami przełożonych, - sporządzanie dokumentów, rejestrów, ewidencji, zarządzeń, decyzji pod nadzorem i wskazówkami opiekuna, - obsługa urządzeń biurowych, - wykonywanie czynności kancelaryjno - biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie pojazdów samochodowych do naprawy, obsługiwanie urządzeń kontrolno pomiarowych, wykonywanie czynności obsługowo naprawczych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa sklepu, wprowadzanie i sprzedaż towarów, obsługa administracyjna sklepu
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH - od 1 850 PLN

Diagnostyka i naprawa maszyn, analiza pracy maszyn i stanowisk produkcyjnych, konserwacja oraz okresowy przegląd prewencyjny maszyn
PPUH "PERFEXIM" Ltd Sp. z o.o Sp.k. - 2016-02-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

INŻYNIER BUDOWY (MAJSTER) - od 2 000 PLN

Nadzór i koordynowanie robót budowlanych, kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji
DEKPOL SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-04-27 - Pinczyn (pomorskie)

ROBOTNIK ZIMOWEGO OCZYSZCZANIA MIASTA - od 12 PLN

1. Odśnieżanie ręczne przy użyciu łopat śniegowych chodników, ciągów pieszych, parkingów, przystanków autobusowych,2. Ręczne posypywanie piaskiem i solą drogową chodników, ciągów pieszych, parkingów, przystanków autobusowych.
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI - 2016-10-13 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-obsługa klientów- układanie towaru- rozliczanie pieniężne- zamawianie towaru
Delikatesy Ela Justyna Warzecha - 2016-07-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

prace ślusarskie - cięcie i kształtowanie prętów, płaskowników i kształtowników stalowych oraz łączenie ich w przewidziane konstrukcje metodą nitowania lub spawania
Przedsiębiorstwo "ZORMET" inż. Henryk Kubiński - 2016-10-19 - Bietowo (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej (po szkoleniu),- wykładanie towaru
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, obsługa korespondencji, redagowanie pism,fakturowanie, monitorowanie płatności
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Starogard Gdański (pomorskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY - FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wystawianie faktur, paragonów, przyjmowanie i obsłua klientów, sporządzanie bieżącej dokumentacji, raporty kasowe, wystawianie not korygujących, sprawdzanie poprawności faktur
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 950 PLN

Przygotowanie posiłków śniadania, obiady i kolacje
Dom św. Elżbiety Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety - 2016-02-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

OSOBA DO MONTAŻU ELEMENTÓW GRANITOWYCH/KIEROWCA - od 2 200 PLN

- prowadzenie auta- obsługa telefonu komurkowego\- punktualność
Firma "KAMIENIARZ" Andrzej Czyżewski - 2017-04-14 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 350 PLN

sporządzanie wywiadów środowiskowych, opracowywanie i przygotoywanie postanowień i decyzji administracyjnych, prowadzenie dokumentacji osób i rodzin korzystających z pomocy, udzielanie pomocy potrzebujacym zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadmi etyki zawodowej.
Ośrodek Pomocy Społecznej - 2016-09-09 - Osieczna (pomorskie)

FAKTURZYSTKA - od 2 000 PLN

rejestracja dostaw towarów w systemieprzygotowanie dokumentów wysyłkowychuzupełnianie raportów bieżacych
ORYKS Sp z o.o. - 2017-01-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów ciężarowych i osobowych
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "BROKER" Sp. z o.o. - 2016-06-03 - Kokoszkowy (pomorskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - 2 000 - 3 000 PLN

mile widziane doświadczenie w zawodzie, koniecznie znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
Usługi Transportowe GRZEGORZ SROKA - 2015-12-01 - Lubichowo (pomorskie)

KASJER/SRZEDAWCA - od 14 PLN

Praca przy obsłudze kasy fiskalnej w markecie Utrzymanie czystości na linii kas Rozliczanie kasy
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12 PLN

Liczenie asortymentu
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - SKLEP MONOPOLOWY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
"TOTAL-HANDEL" Sp. z o.o. - 2016-01-28 - Starogard Gdański (pomorskie)

- obsługa klienta- układanie towaru- utrzymanie porządku w sklepie- ekspozycja towaru
Sklep Spożywczo-Przemysłowy "KASIA" Iwona Pozorska - 2016-05-04 - Piece (pomorskie)

MURARZ - od 3 000 PLN

Prace murarskie. Praca na terenie Starogardu Gdańskiego.
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK - 2017-07-03 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)

ŚLUSARZ MECHANIK - od 3 000 PLN

- prace ślusarskie, dorabianie części na wymiar, - spawanie profili, blach, zbiorników,- remonty maszyn od strony ślusarskiej i mechanicznej.
"BUDMAR" M. B. Mariusz Brumirski - 2015-11-26 - Bytonia (pomorskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI - od 1 000 PLN

godnie ze stanowiskiem
Zespół Szkół Chrześćjańskich - 2016-08-16 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA - od 875 PLN

Przywożenie i odwożenie busem do domów osób niepełnosprawnych.Praca także dla emeryta bądź rencisty.
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM KOŁO W SKARSZEWACH - 2015-11-25 - Skarszewy (pomorskie)

MALARZ - od 2 600 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
PUH Filar Tomasz Pelowski - 2017-05-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Specjalistyczne- murarz-tynkarz, Wykończeniowe- tapetowanie, glazurnik, ogólnobudowlane.
ZAKŁAD MURARSKI PIOTR GOŁUŃSKI - 2017-01-12 - Zblewo (pomorskie)

BLACHARZ - od 2 250 PLN

- produkowanie wyrobów, półproduktów, zgodnie z zamówieniami produkcyjnymi i poleceniami przełożonego- wykonywanie pomiarów i kontrola jakości na stanowisku pracy- identyfikacja i opisywanie produkowanych wyrobów półwyrobów- transport międzyoperacyjny- utrzymanie czystości na stanowisku pracy- przestrzeganie przepisów BHP
CIECHOLEWSKI-WENTYLACJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-07-20 - Koźmin (pomorskie)

Wybierz miejscowość