Praca KELNER/KA Warszawa kontakt przez OHP

Stanowisko: KELNER/KA

Wynagrodzenie: do 10 PLN

Zakres obowiązków: obsługa gości

Data publikacji: 2016-10-03

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 10 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ks.sanepid

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Wola

Rabsztyńska 8, 01-140 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Rabsztyńska

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: gastronomia

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Wola

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*