Praca KELNER/KA Gdańsk Aspen-Res sp. z.o .o

Miejsce pracy:
80-150 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę, utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od pn-so. Zakres godzin pracy: 06:00-18:00, 09:00-21:00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
posiadanie książeczki sanepidowskiej, umiejętność pracy w zespole, pracowitość i zaangażowanie w pracy. Miejsce pracy: Gdańsk-Wrzeszcz. Kontakt telefoniczny: 661 992 594.

Nazwa pracodawcy: Aspen-Res sp. z.o .o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Bularnia 5, 31-222 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Bularnia

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRAKTYKANT NA STANOWISKU: ASYSTENT KSIĘGOWEGO - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z przepisami BHP i ppoż oraz przepisami dot. ochrony danych osobowych. 2. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną i funkcjonowaniem OHP, procedurami dot. zasad księgowości budżetowej. 3. Archiwizacja dokumentacji księgowej. 4. Prace pomocnicze w zespole finansowym, obserwacja i udział w przygotowaniu wniosków związanych z projektami UE.
POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY - 2015-11-10 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK PORTOWY - 2 470 - 2 720 PLN

czynności kontrolne na burcie statku związane z załadunkiem i rozładunkiem kontenerów
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - od 3 000 PLN

Prace budowlane na terenie woj. pomorskiegoTel. 609-888-310; e-mail: biuro (at) lech-bud.com.plPracodawca zapewnia dojazd do pracy na trenie woj.pomorskiego.
LESZEK GANDERA LECH-BUD - 2017-01-20 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC CUKIERNIKA - do 13,79 PLN

Wykonywanie i wykańczanie produktów cukierniczych, dekorowanie tortów, wykonywanie tortów i figurek z masy solnej. Przygotowanie produktów do produkcji tortów, ciast i deserów.
Piekarnia-Cukiernia "PELLOWSKI" - 2016-12-29 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI USŁUG GASTRONIMICZNYCH, HOTELARSKICH. - od 1 850 PLN

Orgaznizacja usług gastronimicznych i hotelarskich.
AMAZONKA - 2016-02-01 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTRYK - 1 900 - 2 300 PLN

- lutowanie na miękko i twardo,- montaż szaf elektrycznych,- okablowanie kotłowni,- podłączanie elektryczne klimatyzacji i wentylacji- czytanie dokumentacji technicznych w języku rosyjskim.
UNITHERM Sp. jawna Jerzy Iwicki, Andrzej Piskała - 2016-09-05 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc w Przygotowywaniu posiłków zgodnie z zaplanowanymi przez dietetyka jadłospisami dla poszczególnych grup ludności.
FOOD INVESTMENT S.A. - 2016-09-06 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTRYK - od 13 PLN

Utrzymanie w ciagłości pracy maszyn i urzadzeń, prace remontowe i modernistyczne.
Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Bałtyk" Sp. z o.o. - 2016-05-10 - Gdańsk (pomorskie)

KUCHARZ - 2 000 - 2 200 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni ormiańskiej, ukraińskiej.
VINTAGE 2000 - MONIKA ZIĘBA - 2016-12-01 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - do 1 850 PLN

sprzątanie obiektu biurowego, dbanie o sprzat firmy, zamawianie środków chemicznych, utrzymanie czystości na obiekcie.
S.P.U. Expanser - 2016-09-14 - Gdańsk (pomorskie)

STARSZY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - 8 600 - 16 600 PLN

Analiza rozwoju oraz całego procesu tworzenia w celu poprawy jakości oraz szybkości oprogramowania , utworzenie i prowadzenie grupy specjalistów stawiającej wysoko poprzeczkę oraz gotowej podejmować jeszcze większe wyzwaniaProjektowanie i wdrażanie rozwiązań, które pomagają tworzyć nowe funkcje szybciej i bezpieczniej zachowując wysoki poziom produktuRozpowszechnianie udanych pomysłów i rozwiązań do innych zespołów w firmie
Spartez sp. z o.o. sp. k. - 2016-03-02 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER / SPRZEDAWCA - 2 200 - 2 300 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towaru w wolnych chwilach.
OK Market Sp. z o.o. - 2016-06-17 - Gdańsk (pomorskie)

DOSTAWCA - do 925 PLN

Dowóz zamówień do klientów restauracji.
Barbara Lehmann - 2016-11-07 - Gdańsk (pomorskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld G. Przymorze Gdańsk. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-10-06 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK HYDRAULIK - do 1 950 PLN

Zgodnie z zawodem pomocnika hydraulika.
Zakład Usługowy Instalacji C.O. i Gazu Tadeusz Abraham - 2016-05-05 - Gdańsk (pomorskie)

INŻYNIER DS. URUCHOMIEŃ - 3 000 - 3 500 PLN

Nadzorowanie działań dla robót elektroenergetycznych. Prowadzenie dokumentacji technicznej. Przygotowanie dokumentacji projektowej i podwykonawczej.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona terenu budowy oraz powierzonego mienia.
UMBRELLA Sp. z o.o. - 2016-09-07 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KSIĘGOWA - 2 000 - 2 300 PLN

-archiwizowanie dokumentów księgowych-dekretacja dokumentów-uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej-pomoc i aktywny udział w bieżących zadaniach działu księgowego-inne zadanie zlecone przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Dbanie o czystość i porządek na terenie sklepu.
BEL-POL Sp. z o.o. - 2016-04-01 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy, przyjmowanie dostaw, wykonywanie regularnych remanentów
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Pyskowice (śląskie)

NAUCZYCIEL MIANOWANY WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 1 724 - 2 647 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych zgodnie z podstawą programową oraz programem nauczania. Stosowanie w pracy z dziećmi prawidłowych metod i form pracy dydaktyczno- wychowawczej. Sumienne wykonywanie przydzielonych czynności.Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej.Odpowiedzialność za bezpieczeństwo powierzonych jej opiece dzieci.
Niepubliczne Przedszkole "KOLOROWE GNIAZDKO" Dariusz Stenka - 2016-08-02 - Gdańsk (pomorskie)

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Gdańska Hala Targowa Gdańsk. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2017-02-07 - Gdańsk (pomorskie)

MURARZ - do 19,5 PLN

Prace murarskie na budowie przy budynkach mieszkalnych
MAŁGORZATA KUBISZ USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - 2017-02-13 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA OBSŁUGI PROCESÓW - 4 000 - 5 000 PLN

Retusz zdjęć, korekcje kolorystyczne, szparowanie zdjęć, przygotowywanie projektów graficznych, kontrola procesu produkcyjnego, kontrola procesu produkcyjnego i jakości gotowych plików, interpretacja wiadomości pisanych, udział w konferencjach i spotkaniach.
QUAD/GRAPHICS EUROPE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-11-10 - Gdańsk (pomorskie)

HYDRAULIK - od 2 500 PLN

Wykonywanie prac hydraulicznych zgodnie ze zleceniem.
REMONTY DLA KAŻDEGO / POLSKA MARCIN KUBIAK - 2015-11-30 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 2 800 PLN

Utrzymanie czystości w obiektach mieszkalnych oraz komercyjnych.
ECO IF BUD Sp z o.o. - 2016-05-23 - Gdańsk (pomorskie)

KOORDYNATOR DS.OCHRONY - do 2 000 PLN

Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług, utrzymywanie bieżących kontraktów z Kontrahentami, koordynowanie obsługiwanych obiektów oraz prac związanych z podległymi pracownikami, wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników.
INTER GROUP Sp. z o. o. - 2017-01-19 - Gdańsk (pomorskie)

MURARZ - 1 200 - 1 500 PLN

Wykonywanie typowych prac budowlanych, głównie murarskich przy budowie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych.
BAUMAX Tomasz Nowakowski - 2016-08-02 - Gdańsk (pomorskie)

FORMIERZ /LAMINIARZ - 12 - 14 PLN

Wykonywanie form z tworzyw sztucznych. Ręczne laminowanie elementów konstrukcji. Wykonywanie obróbki mechanicznej.
INVEST BALTIC BARBARA MORAWSKA - 2016-01-29 - Gdańsk (pomorskie)

SPAWACZ - do 2 500 PLN

Malowanie konstrukcji stalowych.
Konstal - Gabriela Nowak - 2016-08-04 - Gdańsk (pomorskie)