Praca KASJER(NR 9377) Bydgoszcz ABA-SERVICE Sp. z o.o.

Stanowisko: KASJER(NR 9377)

Wynagrodzenie: od 2 050 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów, kasy fiskalnej oraz terminala

Data publikacji: 2015-12-16

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: ABA-SERVICE Sp. z o.o.

85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 050 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER(NR 9377)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 050 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wskazany umiarkowany lub znaczny stopień niepełnosprawności oraz brak przeciwwskazań ruchowych, mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: ABA-SERVICE Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Żuków 35B, 05-824 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 608 283 097 pon.-pt. w godz. 8.00-18.00 lub e-mail: adam.gregorczyk (at) pi-on.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Żuków

Numer budynku pracodawcy: 35B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy