Praca KASJER Żuromin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żuromin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KRAWIEC - 997,4 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kluczbork (opolskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 1 550 PLN

Instalacje kabli, instalacje korytek elektrycznych oraz teletechnicznych,
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - do 1 850 PLN

sprzedaz przez internet. obsługa klienta. ekspozycja asortymentu, pomoc nabywcy przy wyborze produktu
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Opalenica (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - MAGAZYNIER - od 3 900 PLN

Praca łącząca pracę kierowcy samochodu ciężarowego oraz pracę magazyniera (załadunek/rozładunek). Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, docelowo na czas nieokreślony.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Piła (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie, księgowanie dokumentów na ruchunek klientów, bezpośredni kontakt z klientem w języku tureckim.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Łódź (łódzkie)

STAŻ - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

nauka obróbki warzyw i owoców, zmywanie naczyń, pomoc w przygotowywaniu posiłków, obsłga kasy fisklanej, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Chorzów (śląskie)

676U - POMOCNIK SPAWACZA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Dąbrowa Jastrzębska (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

produkcja wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Gruszów Wielki (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK KOMPLETACJI TOWARU- MIKSER - od 1 000 PLN

Kompletacja towaru za pomocą wózka jezdniowego, oraz skanera. Praca 20 godz./tyg., od niedzieli do piątku w godzinach 18-20.+ premia
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Nadarzyn (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 000 PLN

Załadunek i rozładunek towarów, kontrola jakości towarów, drobne prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Grójec (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru do klienta równiez zagranicą
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Pomoc w Wyszukiwaniu aktów stanu cywilnego. Sporządzanie rejestrów, zestawień i analiz. Pomoc przy wypełnianiu wniosków o zameldowanie, wymeldowanie. Wydawanie dowodów osobistych i aktów stanu cywilnego. Informowanie mieszkańców o stanie realizacji spraw.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: wykształcenie minimum średnie, umietętnośc pracy w zespole.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Borów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru,układanie towaru na pólkach,pomoc przy zamawianiu towaru,
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łużna (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

prace przy budowie dróg
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Częstochowa (śląskie)

RPO PRACOWNIK MYJNI SMOCHODOWEJ - 997,4 PLN

(staż powyżej 30 rż) czyszczenie aut demonstracyjnych oraz po naprawach serwisowych, przygotowywanie aut do wydania klientowi
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

czynności administracyjno-biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Specjalista do spraw marketingu i handlu
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS KSIĘGOWOŚCI - od 2 800 PLN

Pełna księgowość.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Sopot (pomorskie)

KRAWCOWA, SZWACZKA - od 1 850 PLN

Krawcowa, szwaczka
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Młodziejowice (małopolskie)

TYNKARZ - do 1 850 PLN

tynkowanie budynków, przygotowywanie zaprawy
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łosice (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

Prace przy porządkowaniu dokumentów w składnicy akt.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ W ZAKRESIE SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH - od 1 850 PLN

Wspieranie inspektora nadzoru w sprawach związanych z: przygotowywaniem projektów odpowiedzi na pisma wykonawcy robót, opracowaniem raportów konsultanta, rozliczaniem robót wykonywanych przez wykonawcę robót, realizacją umowy pomiędzy konsultantem a zamawiającym
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- zapoznanie z ustawą o ustroju sądów i innymi dokumentami- zapoznanie sie ze strukturą sądu-zapoznanie z urzadzeniami i programami komputerowymiprzepisywanie pism na komputerze- ekspedycja korespondencji- wykonywanie zarządzeń sędziego oraz zadań zleconych przez innych- obsługa urzadzeń biurowych- sporządzanie spisów archiwalnych- rozpisywanie terminów rozpraw i posiedzeń- porzadkowanie i zszywanie akt- sporzadzanie wokand- protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Szubin (kujawsko-pomorskie)