Praca KASJER Żuromin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żuromin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Nowy Targ (małopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ* - od 1 000 PLN

zbrojenia tradycyjne i za pomocą maszyn, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Waganiec (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK OZDÓB CHOINKOWYCH - od 1 850 PLN

opieka nad grupą pracowników działu lakierni posługujących się językiem ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Złotoryja (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze złozoną ofertą
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Borzytuchom (pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - 997,4 PLN

wsparcie operatora w procesie produkcji, przygotowania produkcji, zakończenia produkcji
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Głuchowo (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca na magazynie surowców; wysokie piętrowanie materiałów; rozładunek i załadunek tirów;
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - od 2 800 PLN

Sprzątanie pokoi w hotelu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Mielno (zachodniopomorskie)

PEDAGOG ANIMACJI KULTURALNEJ - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć z dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Ciechanów (mazowieckie)

SEKRETARZ - od 1 850 PLN

Prowadzenie sekretariatu kancelarii adwokackiej
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

przygotowanie dokumentów do archiwum, zakładanie teczek pracodawców, spis spraw, pisanie pism i wysyłanie do pracodawców, wpinanie list obecności stażystów
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykształcenie kierunkowe, chęć do pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Przeworsk (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 875 PLN

Prace remontowo-budowlane: tynkowanie, docieplenia
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Żdżary (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Zelów (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 000 PLN

przygotowywanie dań kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Piaseczno (mazowieckie)

DRUKARZ CYFROWY - 2 000 - 3 000 PLN

Druk na maszynach cyfrowych, wielkoformatowych.Data rozpoczęcia pracy: listopad 2016.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 300 PLN

transport odpadów komunalnych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Myszków (śląskie)

przyjmowanie dostaw i układanie palet z surowcami na regałach
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 050 PLN

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZKRESIE USŁUG POCZTOWYCH, AKTYWNA SPRZEDAŻ USŁUG I TOWARÓW HANDLOWYCH, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU PP S.A;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDENIE, ZNAJOMOŚĆ STANDARDÓW OBSŁUGI KLIENTA, WYSOKA ORIENTACJA NA KLIENTA, SKUTECZNOŚĆ W DĄŻENIU DO REZULTATÓW, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ, PRACA SZCZECI-PRAWOBRZEŻE; ŁUBINOWA, IWASZKIEWICZA, E. GIERCZAKMOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY W NIEPEŁNYM WYMIARZE CZASU PRACY; 0,5 ETATU, 0,875 ETATU, 0.90 ETATU, 0,75 ETATU GIEŁDA PRACY 27.04.16R. S. 278 GODZ. 10.00
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DYREKTOR GENERALNY - do 2 500 PLN

prowadzenie działalności restauracji,prowadzenie szkolenia personelu firmy,rachunkowości firmy w programach księgowości z 1C-Rarus ,relacje z kontrahentami,zarządzanie firmą
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - UMREFDOP30/16/0193 - od 2 775 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Bogdaniec (lubuskie)

BARMAN - od 1 900 PLN

- sprzedaż lodów i deserów lodowych,- przygotowywanie napojów kawowych,- dbanie o ekspozycję towarów i czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Nowa Sól (lubuskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych klientów firmy, wysyłanie ofert handlowych. Realizacja planów sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Nowa Biała (mazowieckie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Świdnica (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Sprzedaż produktów finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łańcut (podkarpackie)

STAZ/SZWACZKA MASZYNOWA - 997,4 PLN

- zapoznanie z zakładem pracy- zapoznanie z regulaminami,- instruktaż stanowiskowy- postępowanie w sytuacji alarmowej w zakładzie, - postepowanie z odpadami,- polityka jakości i ochrony środowiska w BADER Polska- aspekty środowiskowe- wymagania normy ISO/TS 16949- skóra tworzenie jakości- przygotowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ppoż- przygotowanie maszyny szwalniczej do szycia- czytanie instrukcji pracy- obsługiwanie maszyny szwalniczejWykonywanie prostych operacji technologicznych na maszynach szwalniczych łączenie elementów wyrobu przy użyciu maszyny szwalniczej- utrzymanie maszyny szwalniczej w sprawności technologicznej- współdziałanie z innymi pracownikami w przestrzeganiu procedur technologicznych- ocenianie poprawności i estetyki w wykonywanej pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Nowa Sól (lubuskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zabrze (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed