Praca KASJER-SPRZEDAWCA Warszawa kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnej, przeprowadzanie transakcji za pomocą kart płatniczych, udzielania klientom informacji dotyczących cen artykułów, rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, wykładanie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 2 400 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa kasy fiskalnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
książeczka sanepidu - posiadana, lub chęć jej wyrobienia, orzeczenie o niepełnosprawności (umiarkowane lub znaczne)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Warszawa

Kłopotowskiego 15/1, 03-708 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Kłopotowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Warszawa

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy