Praca KASJER-SPRZEDAWCA (OGÓLNO-SKLEPOWY) Prabuty H 500 Sp.z o.o. G 520 Sp. Komandytowo-Akcyjna

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA (OGÓLNO-SKLEPOWY)

Wynagrodzenie: do 1 750 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o jakość i ekspozycję towaru

Data publikacji: 2015-11-26

Lokalizacja: Prabuty (pomorskie)

Pracodawca: H 500 Sp.z o.o. G 520 Sp. Komandytowo-Akcyjna

Łąkowa 27, 82-550 Prabuty, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o jakość i ekspozycję towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1.750 zł brutto + premia uznaniowa

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA (OGÓLNO-SKLEPOWY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prabuty

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Prabuty

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: badania sanepidowskie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kontakt osobisty Prabuty ul. Łąkowa 27 lub e-mail: sklep5036 (at) polomarket.pl. Mile widzine doświadczenie zawodowe ale nie wymagane. Konieczne aktualne badania sanepidowskie.

Nazwa pracodawcy: H 500 Sp.z o.o. G 520 Sp. Komandytowo-Akcyjna

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 8B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015