Praca KASJER - SPRZEDAWCA Łosice kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER - SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru

Data publikacji: 2016-04-18

Lokalizacja: Łosice (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łosice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łosice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łosicki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 18.07.2016

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
pożądany staż pracy na stanowisku kasjer - sprzedawca

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Narutowicza 6, 08-200 Łosice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: łosicki

Gmina pracodawcy: Łosice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łosice

Adres strony pracodawcy: http://www.pepco.pl/kontakt

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*