Praca KASJER - SPRZEDAWCA Elbląg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: kasjer sprzedawca

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Saperów 24, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Saperów

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, dział mięsny, rybny, drób, pieczywo, wykładanie towaru
Supermarket POL MAR Katarzyna Lachendrowicz - 2016-10-07 - Nasielsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kłodnica Dolna (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów detalicznych i hurtowych. Sporządzanie zamówień do dostawców, sprawdzanie ofert sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Łask (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wykonywanie czynności biurowych, administracyjnych związanych z utrzymaniem pomieszczeń, sprzętu i urządzeń w stanie zapewniającym prawidłową organizację i przebieg pracy w biurze, wprowadzanie danych do komputera, prowadzenie rejestrów zakupów i zamówień, porzadkowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Turek (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Sierakowo (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Białogard (zachodniopomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA/DOPOSAŻENIE/15/0038 - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, bezpośrednia obsługa klienta, uczciwość, sumienność, rzetelność
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZ - od 13 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ PO REMONTACH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3M, 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/SPRZĄTACZ PRZEMYSŁOWYCH OBIEKTÓW/SPRZĄTACZ NA BUDOWIE - od 1 200 PLN

Prace w biurach, przy budowach, mycie okien, sufitów, oprawy oświetleniowe, otwory wentylacyjne, zbiorniki i inne urządzanienia i systemy różnych nawierzchni przy pomocy urządzenia i maszyn firmy Karcher, sprzątanie i konserwacja budynków, biur, budów. Praca w godz.: 6:00-9:00 oraz 15:00-17:00, około 25 godzin pracy w tygodniu.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA DEP.GOSP.MAJ.WYDZ.ZBY.I NAB.NIERUCH ST(POWER) - 997,4 PLN

- Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ,- Zapoznaie sie z organizacją wew. UMŁ,- Zapozanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organizacyjną,- Pomoc w prowadzeniu bieżących spraw wybranej komórki organizacyjnej ,- Archiwizowanie dokumentacji wybranej komórki organizacyjnej,- Pomoc w przyjmowaniu dokumentów składanych przez interesantów w wybranej komórce organizacyjnej,Pomoc w czynnościach kancealryjnych ( koeprtowanie i adresowanie) wybranej komórki organizacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DO PRAC WYKOŃCZNIOWYCH W BUDOWNICTWIE MIESZKALNYM - do 1 900 PLN

Wykonywanie kompleksowego wykończenia wnętrz w budownictwie mieszkalnym. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydató z pracodawcą telefohjniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Wrocław (dolnośląskie)

SKŁADACZ OPAKOWAŃ Z TEKTURY - od 875 PLN

składanie opakowań z tektury
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Pielgrzymka (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR PRODUKCJI ROLET/KARNISZY - od 2 240 PLN

Obsługa maszyny produkcyjnej, kontrola jakości gotowego produktu, prace magazynowe i produkcyjne. Miejsce wykonywania pracy: Domasław. Umowa o prace tymczasową, trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6).
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Domasław (dolnośląskie)

Zapoznanie się z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa. Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Józefowo (wielkopolskie)

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łęczna (lubelskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z AKCESORIAMI DO MOTOCYKLI - od 2 500 PLN

obsługa klienta, sprzedaż części i akcesoriów, realizacja zamówień towarów, prowadzenie ewidencji i stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Sokołowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ (S) - 997,4 PLN

Obsługa sklepu internetowego, doradzanie klientom w procesie zakupu przez Internet, realizowanie zamówień i przygotowywanie produktów do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Tarnów (małopolskie)

TECHNOLOG - od 1 850 PLN

wynagrodzenie do uzgodnienia
LIRA Sp. z o.o. - 2016-01-04 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, dwie zmiany 8.00-16.00, 12.00-20.00, soboty od 8.00-16.00
Salon Urody Jarosław Mazurkiewicz - 2016-11-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA ZIELENI - od 12 PLN

Proste prace ogrodnicze, plewienie krzewów. Miejsce pracy: obwód utrzymania autostrady A1 Zabrze - Maciejów.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Zabrze (śląskie)

PROGRAMISTA JAVA ŚREDNIEGO SZCZEBLA - od 11 000 PLN

analiza funkcjinalnych wymagań programów, projektowanie funkcjonalnych aplikacji, tworzenie dokładnej strategii dla aplikacji, współpraca z programistami, testerami, udział i wkład w czasie procesu analizy jakości oraz inicjowanie udoskonaleń, ciągła współpraca z zagranicznymi klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 750 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - STAŻ 50+ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Sławno (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - 1 800 - 2 000 PLN

Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych. jedna zmiana, umowa zlecenie, około 45 godzin tygodniowo, akord.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed