Praca KASJER -SPRZEDAWCA Będzin kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER -SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru, rozkładanie na półki, obsługa klienta, dbanie o wizerunek firmy, przygotowanie półki promocyjnej

Data publikacji: 2016-01-25

Lokalizacja: Będzin (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie towaru, rozkładanie na półki, obsługa klienta, dbanie o wizerunek firmy, przygotowanie półki promocyjnej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER -SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

MYCIE OKIEN-WYSOKOŚĆ POW. 3 M, SPRZĄTANIE BIURA, ŁAZIENEK, HALI WARSZTATOWEJ I TERENU WOKÓŁ WARSZTATU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POW. 3 M, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 2 LATA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO LUB UKRAIŃSKIEGO W STOPNIU BIEGŁYM
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MASZTALERZ - PRACOWNIK STAJENNY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Gajki (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU - od 2 335 PLN

zarządzanie kilkuosobowym zespołem, ewidencja czasu pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Poznań (wielkopolskie)

GÓZD 06U/16 - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gózd (mazowieckie)

ANALITYK GOS - od 10 280,37 PLN

1.ROZWIĄZYWANIE INCYDENTÓW (NAPRAW) I OBSŁUGI ZADAŃ, KTÓRE SĄ PRZYPISANE DO NICH; 2.WYKONYWANIE ANALIZ KONFIGURACJI CAŁEJ SAP PRZYPISANYCH PROCESÓW I PUNKTÓW INTEGRACYJNYCH Z NIMI ZWIĄZANYCH; 3.ROZPOZNAWANIE WYMAGAŃ BIZNESOWYCH ZAŁOŻONYCH PRZEZ SKONFIGUROWANE ROZWIĄZANIA SAP; 4.OPRACOWYWANIE SPECYFIKACJI FUNKCJONALNYCH I TECHNICZNYCH DLA NAPRAW, DROBNE USPRAWNIENIA I WSPÓŁPRACA Z ORGANIZACJĄ ROZWOJU; 5.WSPÓŁPRACA W RAZIE POTRZEBY Z INNYMI CZŁONKAMI ZESPOŁU SAP; 6.SPEŁNIANIE LUB PRZEKRACZANIE USTALEŃ SAP SUPPORT SERVICE LEVEL AGREEMENT (SLA); 7.AKTUALIZACJA PROCEDUR, INSTRUKCJI DZIAŁAŃ I INNEJ DOKUMENTACJI DOTYCZACEJ ZMIAN W SYSTEMIE;
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wrocław (dolnośląskie)

STAŻ - PIEKARZ - 997,4 PLN

pon- pt 18-2 lub 3-11, sob 2-7 nd 18-2
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Tułowice (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - BRAK WYMAGAŃ ZE STRONY PRACODAWCY - od 1 850 PLN

prace administracyjno biurowe w zakresie kadr
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 890 PLN

- rozwożenie torwarów na terenie PL, UE
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Sękowo (wielkopolskie)

ANIMATOR KLASTRA - od 1 850 PLN

obsługa centrali telefonicznej, obsługa gości, sal konferencyjnych, koordynowanie szkoleń, pracy presonelu sprzątającego i firmy ochroniarskiej, obsługa korespondencji, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Żory (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Sudół (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

obsługa komputera, redagowanie pism, rworzenie zestawień, statystyk
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Olkusz (małopolskie)

EKSPERT IT - od 3 900 PLN

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW IT W JĘZYKU ANGIELSKIM. RAPRTOWANIE WYNIKÓW I REKLAMACJI, WSPARCIE TECHNICZNE DLA ZESPOŁU ORAZ ZAPEWNIENIE PRZESZKOLENIA Z ZAKRESU OBSŁUGI URZĄDZEŃ
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - MECHANIK - od 5 000 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Czaple (kujawsko-pomorskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 500 PLN

Sprzątanie restauracji
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA (Z) - do 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

Nocna ochrona hotelu "Krynica".
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta na stoisku mięsnym, obsługa urządzeń fiskalnych, zamawianie i przyjmowanie towarów, dbanie o porządek na stanowisku. Praca w godzinach 6.00-22.00
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zawada Uszewska (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW - od 1 850 PLN

diagnozowanie usterek, montaż podzespołów, serwis i bieżące konserwacje pojazdów, wymiana opon, oleju i filtrów, obsługa urządzeń warsztatowych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T - od 2 000 PLN

nadzór, zaladunek i rozładunek towaru, kierowanie pojazdem n aterenie europy w tym kraje skandynawskie, wykonywanie drobnych naparw w aucie
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Sprzątanie profesjonalne, również na wysoikości - na budowie i po budowie, ul. Klimasa, ul. Sołtysowicka, Tęczowa, Bielany Wrocławskie
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wrocław (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I MUZYKI - od 2 331 PLN

wyksz. wyższe magisterskie, 3 lata stażu pracy w zakresie edukacji wczesnoszkolnej oraz muzyki, przygotowanie pedagogiczne, uprawnienia kierownika wycieczek;
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Tarchały Wielkie (wielkopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Kelnerkompleksowa obsługa klientów restauracji, wydawanie zamówionych potraw i napojów
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wiązownica (podkarpackie)

OPERATOR OBRABIAREK CNC - od 1 850 PLN

Obsługa obrabiarek CNC, programowanie urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Świdwinek (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wystawienie dokumentów sprzedaży, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Trzemeszno (wielkopolskie)