Praca KASJER -SPRZEDAWCA Będzin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie towaru, rozkładanie na półki, obsługa klienta, dbanie o wizerunek firmy, przygotowanie półki promocyjnej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER -SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, UKŁADANIE TOWARÓW NA PÓŁKI, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW, UTRZYMYWANIE ŁADU I PORZĄDKU
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Władysławów (wielkopolskie)

SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER - do 1 850 PLN

BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA KLIENTA W DZIALE I W LINII KAS, SPORZĄDZANIE ZAMÓWIEŃ, EKSPOZYCJA TOWARÓW
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Piekary Śląskie (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, odbiór towarów od dostawców i przenoszenie ich do sklepu lub magazynku, rozkładanie towarów na regałach sklepowych i magazynowych, układanie na ladach, szafach, przygotowywanie towarów, konfekcjonowanie, metkowanie, obsługa wagi elektronicznej i kasy fiskalnej.
MAX&XAVIER Danuta Młyńska, Ireneusz Młyński S.C. - 2016-07-20 - Gdynia (pomorskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - od 2 057 PLN

-pomoc w prowadzeniu księgowości-wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego-weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym-dbanie o prawidowy obieg dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami-pomoc w przygotowywaniu dokumentów do deklaracji podatkowej oraz sprawozdań finansowych-
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Gdynia (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Stawnica (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

praca w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Chełmsko Śląskie (dolnośląskie)

OPERATORI URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 750 PLN

praca na wydziale sklejek przy obsłudze maszyn
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - do 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane, dekarskie, ciesielskie.Wymagania: Wykształcenie Zasadnicze zawodowe,Doświadczenie zawodowe murarz, dekarz, cieśla budowlany.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i laboratoryjnych
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

AGENT DS. ZAKUPÓW - od 3 493 PLN

Współpraca z kontrahentami.Planowanie i składanie zamówień oraz ich koordynacja.Monitorowanie przebiegu współpracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Luboń (wielkopolskie)

AKWIZYTOR - MAGAZYNIER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pozyskiwanie towaru, kontrachentów i sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Połchowo (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

prowadzenie niezbędnej dokumentacji firmowejzarzadzanie przebiegeim dokumentacji w firmiekontrola prowadzonej działalności gospodarczej
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Obra (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Ziębice (dolnośląskie)

BARISTA - od 1 850 PLN

wykonywanie czynności związanych ze stanowiskiem baristy, prowadzenie lokalu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kłobuck (śląskie)

SPAWACZ MIG/MAG - od 16 PLN

Spawanie na podstawie rysunku technicznego, przygotowywanie materiału do spawania, spawanie stali metodą MIG/MAG
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Chrzanów (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Gąsawa (kujawsko-pomorskie)

INSPEKTOR NADZORU ROBÓT BUDOWLANYCH W SPECJALNOŚCI INSTALACYJNEJ W ZAKRESIE INSTALACJI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH - do 5 000 PLN

Prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad zadaniami realizowanymi przez Spółkę w zakresie określonym przepisami prawa budowlanego, ustawą o własności lokali, ustawą o gospodarce nieruchomościami i innymi obowiązującymi przepisami.1. Reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.2. Sprawdzenie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych, instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania;3. Sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, a w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny, e-mail.Oferta znajduje się w sali:D
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Wrocław (dolnośląskie)

BLACHARZ-DEKARZ - od 925 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Józefów (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Jaworzno (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

przyjmowanie dostaw do magazynuskładowanie towaru w magazyniekompletacja i wydawanie towaru z magazynupaletyzacja produktu gotowego
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Rokiciny-Kolonia (łódzkie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

prace remontowe, wykończeniowe w budynkach (gipsowanie, malowanie, układanie płyt karton-gips, prace płytkarskie)
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - 997,4 PLN

Pracownik ochrony fizycznej
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Sanok (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - HYDRAULIK - od 1 850 PLN

montaż przewodów instalacji wod., c.o. i gaz.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Gorlice (małopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU - od 2 335 PLN

zarządzanie kilkuosobowym zespołem, ewidencja czasu pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed