Praca KASJER/KASJERKA Ząbki Firma Handlowa "MARPOL" Sp. z o.o.

Ul. Piłsudskiego 176, 05-091 Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Wystawianie faktur, rozliczanie gotówkowe klientów, informowanie o promocjach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 200 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER/KASJERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbki

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 200 - 3 500 PLN

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa "MARPOL" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Ząbki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbki

Ulica pracodawcy: Ul. Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 176

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

POMOC HYDRAULIKA - od 1 100 PLN

Przygotowanie do wykonania instalacji Co i WOD-KAN
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ząbki (mazowieckie)

MENEDŻER - do 1 850 PLN

Umiejetność prowadzenia rozmów z kontahentami, umiejetność do podpisania kontraktów. Wykształcenie średnie handlowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego.
MAR-NAT SP.ZO.O. - 2016-07-11 - Ząbki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wołomin (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 2 000 PLN

Jak w zawodzie
P.U.H. EURORIKO RYSZARD GRODZICKI - 2016-08-04 - Ząbki (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 3 000 PLN

Szpachlowanie ścian i sufitów, szlifowanie, malowanie
G&K Jerzy Kędzierewski - 2016-09-08 - Marki (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kobyłka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 3 000 PLN

wykształcenie średnie, prawo jazdy kat B, układanie towaru na półkach, obsługa klienta sprzedaż w centrum ogrodniczym,
FLORADA SP. Z O.O. - 2016-07-22 - Zielonka (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - do 2 500 PLN

Przygotowywanie dań kuchni orientalnej, zamawianie towaru, kierowanie zespołem pracowników. Wykształcenie średnie gastronomiczne. Doświadczenie zawodowe 0,5 roku. Umiejętność gotowania dań kuchni orientalnej.
Rabwak Co.Sp.Zo.o - 2016-04-28 - Wołomin (mazowieckie)

KUCHARZ (N) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiłków dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Kobyłka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru, przyjmowanie towaru
PHU GÓRMAX Sławomir Góral i Wspólnicy sp.j. - 2016-08-17 - Jadów (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie dostaw i ekspedycja wysyłek, obróbka dokumentacji magazynowej.
BONA-AGRASp.z o.o. - 2016-08-11 - Nadma (mazowieckie)

FREZER - do 3 200 PLN

Praca na frezarce, obsługa CNC HAAS. Wykształcenie zawodowe-obróbka skrawaniem. Doświadczenie zawodowe 5 lat. Umiejętność czytania rys. technicznego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
Wojskowe Zakłady Elektroniczne - 2016-08-23 - Zielonka (mazowieckie)

MALARZ-GIPSIARZ - do 1 200 PLN

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, staż pracy min. 2 lata na stanowisku, znajomość rysunku technicznego, malowanie, gipsowanie, akrylowanie, wykonywanie gladzi gipsowych, zabudowy kartonowo-gipsowe, uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 1 m,
ISBUD Usługi remontowo-budowlane Ireneusz Skibniewski - 2017-01-20 - Kołaków (mazowieckie)

HYDRAULIK - od 1 300 PLN

Osoba odpowiedzialna za wykonywanie instalacji c.o. systemem KAN-THERM w brygadach 3-5 osobowych ukraińsko - języcznych
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Ząbki (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wołomin (mazowieckie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY. - od 1 850 PLN

Nauczyciel wspomagający w klasie IV szkoły podstawowej.
Zespół Szkół w Józefowie - 2016-07-22 - Józefów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wołomin (mazowieckie)

GLAZURNIK - do 25 PLN

staż pracy 1 rok, układanie glazury, terakota, mozaiki, granitów, marmurów,
Warszawska Grupa Wykończeniowo-Budowlana Tetiana Magdziak - 2017-01-17 - Zielonka (mazowieckie)

PIEKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Marki (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu robót budowlanych wykończeniowych
JAN MRUGACZ Remonty i Wykończenia. Profesjonalnie - 2016-10-04 - Kobyłka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 500 PLN

wykształcenie średnie lub wyższe, staż pracy min.2 lata, znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i dobra znajomość języka nepalskiego,oraz hindi, realizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji, przygotowywanie raportów z wykonywanych dzialań, analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalenia oferty handlowej, kontakt z kontrahentami między innymi z Indii i Nepalu,
MANPOWER RESOURCE GROUP Sp. zo.o. - 2016-05-17 - Marki (mazowieckie)

HANDLOWIEC - do 1 900 PLN

wykształcenie min. średnie, staż pracy min. 3 lata w branży motoryzacyjnej, biegła znajomośc języka ormiańskiego, prawo jazdy kat. B, poszukiwanie nowych kontaktów handlowych, podpisywannie wstępnych umów, promowanie firmy na rynku armeńskim, prowadzenie wstępnych negocjacji, monitorowanie rynku, doradzanie klienom,
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ząbki (mazowieckie)

HYDRAULIK LUB POMOCNIK HYDRAULIKA - 13 - 20 PLN

Praca na budowie przy instalacjach.
Instalatorstwo Elektryczne - 2017-03-27 - Duczki (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 300 PLN

1.Kompleksowa obsługa Klienta w Oddziale2.Praca z Klientem zaległościowym w terenie3.Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę4.Aktywne pozyskiwanie klientów
CAPITAL SERVICE S.A. - 2016-11-22 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK PLACOWY NA STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Tankowanie pojazdów i obsługa klientów na placu. Prace porządkowo- remontowe
MARKUS- JASO sp z. o.o. - 2017-03-03 - Marki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 1 100 PLN

Sprzedaż usług zakładu, poszukiwanie nowych klientów. Obsługa klientów zagranicznych w języku rosyjskim i ukraińskim. Znajomość branży kosmetycznej. Wykształcenie średnie handlowe, doświadczenie zawodowe 2 lata na w/w stanowisku. Dobta znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego. Umiejętność obsługi programu MS OFFICE.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ząbki (mazowieckie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER(DO 30RŻ) - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Wołomin (mazowieckie)

KASJER/ KASJERKA - od 14 000 CZK

Sprzedaż biletów na stoku narciarskim
SKiMU a.s. - 2015-10-28 - Czechy (Czechy)

Wybierz miejscowość