Praca KASJER/KASJERKA Gdańsk kontakt przez OHP

Stanowisko: KASJER/KASJERKA

Wynagrodzenie: od 12 PLN

Zakres obowiązków: OBSŁUGA KLIENTÓW, DBAŁOŚĆ O ESTETYKĘ STANOWISKA

Data publikacji: 2016-03-21

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
OBSŁUGA KLIENTÓW, DBAŁOŚĆ O ESTETYKĘ STANOWISKA

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: DO UZGODNIENIA

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER/KASJERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Gdańsk

Czerwony Dwór 25, 80-376 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Czerwony Dwór

Numer budynku pracodawcy: 25

danePracodawcy_nrKraz: 2590

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Gdańsk

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy