Praca KASJER/KA(NR 7161) Bydgoszcz PIZZERIA AVANTI BEATA PRABUCKA

Marii Curie-Skłodowskiej 66A, 85-733 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER/KA(NR 7161)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, prawo jazdy kat. B, istnieje możliwość przyuczenia; pracodawca zapewnia szkolenia

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PIZZERIA AVANTI BEATA PRABUCKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel. 500-277-087

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Marii Curie-Skłodowskiej

Numer budynku pracodawcy: 66A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy