Praca KASJER HANDLOWY Wołomin MALJO Sklep Spożywczo-Przemysłowy

Piłsudskiego 1A, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasy fiskalnej, wystawianie towaru, obsługa klienta. Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie pracy w handlu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wołomin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wołomin

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: MALJO Sklep Spożywczo-Przemysłowy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Łakowa 34/a, 05-091 Ząbki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Ząbki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbki

Ulica pracodawcy: Łakowa

Numer budynku pracodawcy: 34

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy