Praca KASJER HANDLOWY Ruda Śląska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- sprzedaż- obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towarów- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane osoby po gastronomiiI zmiana 06.00 - 14.00 Pora nocna 22.00 - 06.00Gwarancja zatudnnienia Staż FP do 30.11.2016r.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Ballestremów 16, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Adres strony pracodawcy: www.urasol.rs.pl

Ulica pracodawcy: Ballestremów

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy: restauracja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy