Praca INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 7 500 PLN

Zakres obowiązków: Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszeniu przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze technologii bezpieczeństwa (security), rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz wsparcie produktów w obszarze technologii bezpieczeństwa (security) o średniej złożoności.

Data publikacji: 2016-01-11

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszeniu przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze technologii bezpieczeństwa (security), rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz wsparcie produktów w obszarze technologii bezpieczeństwa (security) o średniej złożoności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 21.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
1 rok doświadczenia w środowisku międzynarodowym na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu najnowszych systemów i produktów w obszarze technologii bezpieczeństwa (security), doświadczenie i wiedza dot. wsparcia technicznego klienta z zakresie IT, znajomość najnowszych rozwiązań infrastruktury sieciowej

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie