Praca INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego, utrzymywanie wysokich standardów tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe, wykorzystywanie różnych metod testowych w zależności od typu produktu, przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta, efektywne wykorzystanie narzędzi testowych oprogramowania aby utrzymać i wdrożyć skrypty testowe, wspieranie testów środowiskowych aby zapewnić dostępność dla użytkowników

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie min. 3000 pln brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 09.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Rok doświadczenia w pracy na stanowisku testera oprogramowania, doświadczenie pracy przy wykorzystaniu technologii takich jak HP QC, Jira (GreenHopper) lub technologii równoważnych będzie dodatkowym atutem, znajomość technologii QA będzie dodatkowym atutem, umiejętność tworzenia i utrzymywania struktury testowej, techniczne zrozumienie systemów IT, znajomość systemów testowania manualnego i automatycznego, znajomość cyklu testowania oprogramowania, znajomość technologii takich jak QTP, Load Runner będzie dodatkowym atutem, bardzo dobra znajomość j. angielskiego zwłaszcza w obszarze programowania

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie