Praca INŻYNIER BUDOWNICTWA Kielce kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie rysunków dla projektów inżynieryjnych, nadzór i wizytowanie prac na budowie,zapoznawanie sie z prawem budowlanym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWNICTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Znajomość obsługi komputera.

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_1: Obsługa programu AutoCad

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Kolberga 4, 25-620 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
ofpr/16/3015,Refundacja części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki ZUS bezrobotnych do 30 r.ż.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Kolberga

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne