Praca INŻYNIER SYSTEMOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa zgłoszeń serwisowych dla wdrożonych systemów CLM z Rosji i Ukrainy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SYSTEMOWY

Data zakończenia pracy: 31.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
18 m-cy doświadczenia w branży IT, znajomość HTML/CSS/JavaScripts, SQL, Apache, SSH, MS SQL Server Management Studio, Toad for Oracle, SQL Developer, Windows Server 2008R2,2012, Linux OS

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie