Praca INŻYNIER SERWISU (O) Tarnów STERNET Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
samodzielna organizacja oraz prowadzenie serwisów naprawczych i prewencyjnych motoreduktorów, silników elektrycznych i sprzęgieł zarówno w warsztacie firmy jak i na obiektach przemysłowych w całej Polsce; wykonywanie ekspertyz diagnostycznych elementów oraz całych zespołów napędowych; wykonywanie dokumentacji przeprowadzonych serwisów, kosztorysowanie i rozliczanie prac serwisowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER SERWISU (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód:
inżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (z kierunków - Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnych); znajomość zagadnień budowy, eksploatacji, diagnostyki i serwisu przemysłowych napędów elektrycznych: przekładni mechanicznych, silników i sprzęgieł; dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie; prawo jazdy kategorii B; biegła umiejętność obsługi komputera; bardzo dobra umiejetność korzystania z aplikacji Office; umiejętność organizacji pracy; dyspozycyjność. Praca w Tarnowie w godz. 8.00-16.00 lub 7.00-15.00; wynagrodzenie: od 2500zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: STERNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, tel. 607 939 662, e-mail: praca (at) sternet.pl

Nazwa pracodawcy: STERNET Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Adres pracodawcy:
-, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016