Praca INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA

Wynagrodzenie: od 4 500 PLN

Zakres obowiązków: Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia). Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie.Koordynowanie - przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników.

Data publikacji: 2015-12-30

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia). Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie.Koordynowanie - przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie lub wyższe, informatyczne lub techniczne, min. rok doświadczenia na stanowisku Inżyniera I Linii Wsparcia, podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office, zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się, mile widziana znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie