Praca INŻYNIER OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Rozwój oraz wdrożenie różnego typu programowania o różnej funkcjonalności w zależności od wymagań, zarządzanie poszczególnymi etapami projektu tworzenia programowania, wsperanie kierowania zespołów projektowych, raportowanie do menedżera projektu, identyfikacja potencjalnych problemów z jakością oraz przewidywanie metod ich rozwiązania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 26.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera oprogramowania, doświadczenie w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu, doświadczenie w pracy przy wykorzystaniu technologii takich jak .NET, C#, oraz/lub JAVA, SQL, XML, HTML5, doświadczenie w pracy w środowisku Scrum, praca w oparciu o metodologie takie jak Agile, TDD, znajomość i wiedza praktyczna z zakresu tworzenia schematów programowych, dobre rozumienie zasad programowania zorientowanego na cel, znajomość z Visual Studio IDE, Eclipse, umiejętność tworzenia diagramów UML, przeprowadzanie zadań związanych z fronend and backend, znajomość takich technologii jak JPA, JMS, JMX, AOP, REST oraz/lub inne pokrewne, techniczne zrozumienie systemów IT, doskonała zdolność do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne, znajomość takich narzędzi jak Rally, Jira, Jamoo będzie dodatkowym atutem

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie