Praca INŻYNIER OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Zobacz produkty związane z Tamaris

Stanowisko: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Wynagrodzenie: od 12 000 PLN

Zakres obowiązków: Programowanie aplikacji internetowych na podstawie projektu, wsparcie i utrzymanie aplikacji internetowych, testowanie aplikacji, współpraca z klientem wewnętrzym (w ramach grupy kapitałowej m.in. na Ukrainie i w RPA) w zakresie uszczegółowienia wymagań i odbioru projektu, programowanie i testowanie aplikacji internetowych w języku polskim oraz ukraińskim.

Data publikacji: 2016-08-24

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Programowanie aplikacji internetowych na podstawie projektu, wsparcie i utrzymanie aplikacji internetowych, testowanie aplikacji, współpraca z klientem wewnętrzym (w ramach grupy kapitałowej m.in. na Ukrainie i w RPA) w zakresie uszczegółowienia wymagań i odbioru projektu, programowanie i testowanie aplikacji internetowych w języku polskim oraz ukraińskim.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca od 09:00 do 17:00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 30.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe informatyczne, 3 lata doświadczenia zawodowego, bardzo dobra znajomość JDK, Spring, SQL, NoSQL; umiejętnośc zrobienia Code Review, praktyczna znajomość zasad inżynierii oprogramowania, biegła znajomość języka angielskiego oraz języka ukraińskiego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie