Praca INŻYNIER OGRODNICTWA/STAŻ Lublin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Projektowanie terenów zieleni

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INŻYNIER OGRODNICTWA/STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: inżynier ogrodnictwa

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ogrodnicze

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywnośc, znajomośc języka angielskiego na pozimoie komunikatywnym

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier ogrodnictwa

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - 997,4 PLN

oferat stażu: obsługa korespondencji, obsługa telefonu,
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Wyrzysk (wielkopolskie)

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 500 PLN

Obsługa maszyn numerycznie sterowanych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Międzyrzecz (lubuskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad pacjentami
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK PRALNI - 997,4 PLN

Obsługa magla, pralnicy, kasy fisklanejI zmiana 7-15
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Warszawa (mazowieckie)

SORTOWACZ-OPERATOR/DOPOSAŻENIE/16/3625 - od 1 850 PLN

prowadzenie prac sortowawczych, mycie, czyszczenie, cięcie, prowadzenie bieżącej konserwacji i obsługi urządzeń i maszyn
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

Rozbieranie na części zasadnicze ćwierćtusz wołowych, ręcznie oraz na taśmie rozbiorowej za pomocą pił; wykrawanie, za pomocą różnych rodzajów noży, sortowanie mięsa i tłuszczów pochodzących z obróbki elementów na wędzonki lub elementów handlowych na klasy w zależności od barwy mięsa, ścięgnistości, zawartości tkanki tłuszczowej, przekrwień itp.; klasyfikowanie otrzymanych w wyniku wykrawania tłuszczy, kości, żył na poszczególne klasy; rozbieranie ośrodków wszystkich rodzajów zwierząt rzeźnych;skórowanie ręczne i mechaniczne;ostrzenie i konserwowanie narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu (piły, noże, musaty).
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lisków (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wieczfnia Kościelna (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

ZAŁADUNEK, ROZŁADUMEK, PRACA W SKLEPIE MEBLOWYM, WYMAGANIAWYKSZTAŁĆENI ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, STAŻ PRACY 1 ROK,
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU - 997,4 PLN

Pracownik do spraw kultury fizycznej i sportu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Częstochowa (śląskie)

1519U - KIEROWCA KAT.B - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Radom (mazowieckie)

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH. - od 5 500 PLN

Gotowanie, robienie zakupów, utrzymywanie czystości w domu, pranie, prasowanie. Towarzyszenie przy wizytach u lekarzy, organizowanie czasu dbanie o bezpieczeństwo podopiecznego.
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Lublin (lubelskie)

ŚLUSARZ-MONTER (Z) - do 1 850 PLN

prace pomocnicze na produkcji, wykonywanie prac ślusarsko-montażowych zwiazanych z wytwarzaniem kształtowników, profili, paneli do bram segmentowych, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Zakliczyn (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TRANSPORTU (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Zabrze (śląskie)

POMOCNIK DS. SPRZEDAŻY BILETÓW - od 2 000 PLN

sprzedaż biletów lotniczych, głównie w języku chińskim, pomoc w planowaniu i organizowaniu wycieczek, współpraca z pozostałymi kontrahentami (wynajem środków transportu, organizowanie noclegu)
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Zacieranie posadzki, ściąganie posadzki, stawianie bloczków gopsowych, malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Zielonki (mazowieckie)

KSIĘGARZ-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)

MAJSTER ROBÓT DROGOWYCH - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem;uwykształcenie min. zawodowe, dobra organizacja czasu pracy, prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 1 rok. Ogólny zakres obowiązków: nadzór nad brygadą brukarzy, pomiary, wytyczenia, ofertowania robót. PRACA NA TERENIE LUBLINA
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE GT GRZEGORZ TROĆ - 2016-08-31 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - 1 OSOBA - od 1 850 PLN

gotowanie od przystawek do obiadów, desery, fachowa obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ - 3 450 - 3 500 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Brenna (śląskie)

OSOBA SPRZATAJĄCA - 1 160 - 1 200 PLN

utrzymanie czystości wewnątrz obiektu, maszynowe mycie podłogi oraz mopami, wymiana worków na śmieci, uzupełnianie ręczników papierowych itp
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

WYTACZACZ - TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

Obsługa wytaczarki
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Puławy (lubelskie)

POMOCNIK MLECZARSKI - PALETYZATOR PROD. UHT - od 2 100 PLN

Układanie mleka na palety. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, książeczka zdrowia. Wynagrodzenie od 2 100 zł brutto
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SZKLARZ - od 1 850 PLN

wg. zakresu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Strzałków (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed