Praca INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
testowanie nowo utworzonychoprogramowań, aktualizacja oprogramowania oraz już isniejących wdrożeń w celu zapewnienia ich jakości na najwyższym poziomie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: praca z systemami MAC PC,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW PUBLIC RELATIONS - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Puławy (lubelskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łowicz (łódzkie)

ASYSTENT DS TECHNICZNEJ OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Legnica (dolnośląskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDOWLANYCH - od 800 PLN

roboty budowlano-remontowe -ocieplanie budynków, praca na wysokości pow. 3 m.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kamienica Polska (śląskie)

SORTOWACZ-BRAKARZ SZKŁA - od 1 850 PLN

- wykonywanie pomiarów i badań opakowań szklanych- statystyka kontrolna,- sprawdzanie parametrów wytrzymałościowych opakowań szklanych,- sortowanie wyrobów,- obsługa linii inspekcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sieraków (wielkopolskie)

MŁODSZY ASYSTENT - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe; mile widziane doświadczenie zawodowe; umiiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office; obsługa klienta; kontrola nad prawidłowym przepływem informacji; kompletowanie teczek; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów z m. in. krajów jak Ukraina, Litwa, Białoruś
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Biała Podlaska (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tykocin (podlaskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 13 PLN

prace związane z obsługą skórowaczek, odbławiarek, kutrów, pił tarczowych i taśmowych, nacinarek do mięs, wilków, pakowarek, etykieciarek
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Mościszki (wielkopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

utrzymywanie terenów zielonych w czystości- systematyczne grabienie i zamiatanie;dbanie o estetyczny wygląd krzewów oraz innych nasadzeń;przeprowadzanie prac renowacyjnych na terenach zielonych, obkopywanie, pielenie, nasadzanie i podlewanie roslin;koszenie trawy;sprzątanie terenu ottaczającego zieleń;ściółkowanie roślin;wykaszanie trawy
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Oświęcim (małopolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 2 000 PLN

Monter stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Dębowiec (wielkopolskie)

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

- wprowadzanie zmian w panelu administracyjnym sklepu,- obsługa zamówień,- wprowadzanie opisów produktów w sklepie internetowym.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Babia Wieś
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 900 PLN

szycie odzieży, obsługa automatu o programowalnym polu szycia, przyszywanie metek, wszywek i różnych innych operacji przyszywania bądź doszywania, które będą realizowane przy użyciu automatu
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Bełchatów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU CZYSZCZENIA TECHNICZNEGO - do 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie: mile widziane; prawo jazdy kat. B; dokładność, sumienność, chęć do pracy; zakres obowiązków: kompleksowe czyszczenie elementów linii produkcyjnej oraz hali produkcyjnej; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice (teren zakładu produkcyjnego)
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Gliwice (śląskie)

POKOJOWA K/M - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Warszawa (mazowieckie)

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kadyny (warmińsko-mazurskie)

39U - POMOC KUCHENNA OBSŁUGA KLIENTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Radom (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA - od 1 950 PLN

dostarczenie pieczywa i wyrobów cukierniczych do kontrahentów i sklepów firmowych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ozorków (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 2 500 PLN

przygotowywanie potraw kuchni tureckiej :mussaka, kebab, iskender
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ostrołęka (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków i półproduktów
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Adamów (lubelskie)

MONTER KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - do 1 890 PLN

Instalacja systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w obiektach gastronomii. Miejsce pracy: Wrocław, Polskakontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wrocław (dolnośląskie)