Praca INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA Zielona Góra BIURO OPRACOWAŃ INŻYNIERSKICH ECOVERDE

Nowy Kisielin - Wysockiego 2, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie projektów technicznych i kosztorysów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 775 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód:
inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 775 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, inżynieria środowiska, min. 3-letni staż na podobnym stanowiskuwymagane doświadczenie w kosztorysowaniu

Nazwa pracodawcy: BIURO OPRACOWAŃ INŻYNIERSKICH ECOVERDE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

F. Rzeźniczaka 41a/9, 65-119 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: F. Rzeźniczaka

Numer budynku pracodawcy: 41a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze